خانه / بازی / دانلود بازی Life of King: World Box God

Life of King: World Box God

Life of King: World Box God
  • آپدیت
  • نسخه 0.22.12
  • اندروید 5.1
  • دسته /
  • قیمت رایگان
  • رای: 1
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%
دانلود گزارش آپدیت

اسکرین شات ها

Life of King: World Box GodLife of King: World Box GodLife of King: World Box GodLife of King: World Box God

Life of King: World Box God – زندگی پادشا : جهان جعبه خدا نام یک بازی جالب و سرگرم کننده در سبک های شبیه سازی و مدریتی که روایت گر یک داستان جالب و زندگی است که توسط استودیو PIXIO ساخته شده است. استودیویی که امروز موفقیت های زیادی را کسب کرده است و امروز مثل همیشه به درخواست شما همراهان عزیز تصمیم گرفتیم یکی از بازی های این استودیو یعنی Life of King: World Box God را معرفی نماییم و اخرین نسخه اش را برای دانلود در دسترس قرار بدهیم. پس همراه گیمی روید باشید. تبدیل شدن به رئیس یک قبیله ماقبل تاریخ در Life of King: World Box God. این یک بازی شبیه سازی مدیریتی مناسب برای تمامی سنین از 3 سال به بالا می باشد. هنگام شرکت در این بازی، شما مسئول مدیریت قبیله خود خواهید بود. با احضار سرگردانان، دهکده ای بسازید که بتوانند در آن زندگی کنند. در این روستا انجام فعالیت های کشاورزی، ساماندهی شکار و جلوگیری از تخریب روستا توسط حیوانات وحشی ضروری است.

به گسترش سرزمین خود و جذب افراد بیشتری ادامه دهید. زندگی قبیله رو به رشد است، تو مورد محبت و پرستش مردم هستی. نه تنها در آنجا توقف می کنید، بلکه فعالیت هایی برای یافتن خرابه های مرموز و گنجینه های پنهان نیز وجود دارد. مانند نام بازی Life of King: World Box God، درست از لحظه ای که به آن ملحق می شوید، به طور پیش فرض رهبر هستید. ابتدا با اهالی روستا ملاقات کنید و برای آنها وظایف تعیین کنید. در ابتدا، قبیله شما تعداد بسیار کمی خواهد داشت، اما هر چه بیشتر به سطح بالاتر برسید، نیروی انسانی بیشتری خواهید داشت. نکته ویژه در اینجا این است که شما نیازی به دستکاری زیادی ندارید. به سادگی تعداد افراد را برای انجام هر کار انتخاب کنید، سپس آنها به طور خودکار بدون هیچ کنترل دیگری به انجام آن می روند. بنابراین شما فقط بنشینید و کارگردانی کنید تا کار تمام شود. جمعیت رو به رشد بازیکنان را مجبور می کند تا بانک زمین خود را گسترش دهند. به عنوان یک پادشاه خوب، یک برنامه توسعه بلندمدت تنظیم کنید

. شما می توانید با قرار دادن زمین های کشاورزی مجاور یک مزرعه فوق العاده زیبا ایجاد کنید. قسمت مزرعه را از خانه جدا کنید. فراموش نکنید که در اطراف منطقه ای که مردم در آن زندگی می کنند حصاری بسازید، حیوانات وحشی می توانند در هر زمان حمله کنند و کل روستا را نابود کنند. شکار بیشتر گوشت نیز یک فعالیت ضروری است. علاوه بر کشاورزی و شکار معمولی، Life of King: World Box God فعالیت های دیگری را نیز برای بازیکنان ایجاد می کند تا خسته کننده نشوند. به عنوان مثال، رفتن به کاوش در خرابه های سایر اقوام که از دوران باستان قبل از آن زندگی می کردند، از تجربیات آنها درس گرفت و شاید در خرابه ها نقشه هایی وجود داشته باشد که به محل ذخیره منابع گرانبها منتهی می شود. اگر منابع زیادی در اختیار داشته باشید، دهکده شما بسیار ثروتمند خواهد شد. برای مردم او، فعالانه در جستجوی گنج دفن شده شرکت کنید. اگر عکس هایی از بازی را تماشا کرده اید و دوست دراید این بازی را تجربه نمایید، همین الان به دانلود باکس زیر مراجعه نمایید.

Life of King: World Box God
دانلود بازی Life of King: World Box God با لینک مستقیم
Show/Hide اطلاعات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات

ارسال درخواست فقط مخصوص کاربران است.

error: