خانه / برنامه / دانلود برنامه Duolingo

Duolingo

Duolingo
  • آپدیت
  • نسخه 6.50.3
  • اندروید 5.0
  • دسته /
  • قیمت رایگان
  • رای: 6
  • نظر: 0
محبوبیت 66% 66%
دانلود گزارش آپدیت

اسکرین شات ها

DuolingoDuolingoDuolingo

اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، انگلیسی و زبان های دیگر را به صورت رایگان بیاموزید.

با پربارگیری ترین برنامه آموزشی دنیا زبان جدیدی بیاموزید! Duolingo برنامه سرگرم کننده و رایگان برای یادگیری بیش از 35 زبان از طریق درس های سریع و کوچک است. صحبت کردن، خواندن، گوش دادن و نوشتن را تمرین کنید تا واژگان و مهارت های گرامر خود را بسازید.

Duolingo که توسط متخصصان زبان طراحی شده و مورد علاقه صدها میلیون زبان آموز در سراسر جهان است، به شما کمک می کند تا برای مکالمات واقعی به زبان های اسپانیایی، فرانسوی، چینی، ایتالیایی، آلمانی، انگلیسی و غیره آماده شوید.

چه در حال یادگیری زبانی برای سفر، مدرسه، شغل، خانواده و دوستان یا سلامت مغز خود باشید، یادگیری با Duolingo را دوست خواهید داشت.

چرا Duolingo؟

Duolingo سرگرم کننده و موثر است. درس‌های بازی‌مانند و شخصیت‌های سرگرم‌کننده به شما کمک می‌کنند مهارت‌های گفتاری، خواندن، گوش دادن و نوشتن را تقویت کنید.

Duolingo کار می کند. Duolingo که توسط متخصصان زبان طراحی شده است دارای یک روش آموزشی مبتنی بر علم است که ثابت شده است که حفظ طولانی مدت زبان را تقویت می کند.

پیشرفت خود را پیگیری کنید. زمانی که تمرین را به یک عادت روزانه تبدیل می کنید، با پاداش ها و دستاوردهای بازیگوش، به سمت اهداف یادگیری زبان خود کار کنید!

به جامعه بپیوندید. با بیش از 300 میلیون زبان آموز در سراسر جهان، شما بخشی از یک جامعه زبان در Duolingo هستید.

هر دوره زبان رایگان است. یادگیری اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، روسی، پرتغالی، ترکی، هلندی، ایرلندی، دانمارکی، سوئدی، اوکراینی، اسپرانتو، لهستانی، یونانی، مجارستانی، نروژی، عبری، ولزی، عربی، لاتین، هاوایی، گالیک اسکاتلندی، ویتنامی، کره ای، ژاپنی، انگلیسی و حتی والریایی عالی

 

«این برنامه و وب‌سایت رایگان یکی از مؤثرترین روش‌های یادگیری زبان است که من امتحان کرده‌ام… درس‌ها به شکل چالش‌های کوتاهی هستند – صحبت کردن، ترجمه، پاسخ دادن به سؤالات چند گزینه‌ای – که باعث می‌شود برای مطالب بیشتر برگردم.» –

 

Duolingo ممکن است راز آینده آموزش را حفظ کند. – مجله تایم

 

“… Duolingo شاد، سبک دل و سرگرم کننده است…” – فوربس

 

اگر Duolingo را دوست دارید، Duolingo Plus را به مدت 7 روز رایگان امتحان کنید! زبانی را سریع و بدون تبلیغات بیاموزید، و از امتیازات سرگرم‌کننده مانند Mastery Quiz برای اندازه‌گیری میزان یادگیری خود و دوره‌های قابل دانلود برای یادگیری در هر کجا که می‌روید، دریافت کنید!

Duolingo
دانلود برنامه Duolingo با لینک مستقیم
Show/Hide اطلاعات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات

ارسال درخواست فقط مخصوص کاربران است.

error: