خانه / بازی / دانلود بازی Jackal Squad

Jackal Squad

Jackal Squad
  • آپدیت
  • نسخه 0.0.1447
  • اندروید 5.1
  • دسته /
  • قیمت رایگان
  • رای: 3
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%
دانلود گزارش آپدیت

اسکرین شات ها

Jackal SquadJackal SquadJackal SquadJackal Squad

Jackal Squad – عنوان یک بازی جذاب و خفن از استودیو خوش ساخت ONE SOFT میباشد که قبل تر هم بازی های خوش ساخت تری ساخته است و کارنامه خوبی نزد گوگل و کاربرانش دارد! به طوری که امتیاز 4.3 از 5 را کسب کرده است اونم بیش از 1 میلیون دانلود از سراسر جهان!

برای افزودن سرگرمی و هیجان بیشتر به بازیکن، سازنده بازی Jackal Squad – Arcade Shooting را در جهت تاریخی به جای سبک مبارزه مدرن آورده است. با فضایی آغشته به جنگ جهانی دوم، به شما کمک می کند تا چیزهایی را که نمی دانید بهتر درک کنید. در این زمان نیروهای فاشیست به متحدین حمله کرده اند و وظیفه شما نابودی آنهاست. از این رو متفقین یک تیم جنگی قدرتمند با نام Jackal تشکیل داده اند که شامل اعضای تیم که سربازان بسیار آموزش دیده هستند و شما نیز در آن حضور دارید.

من سفر با ماشین را انتخاب می کنم زیرا به سادگی برای حمله و دفاع راحت تر خواهد بود. یک ارتش قدرتمند با روحیه جنگندگی شدید وظیفه رانندگی یک جیپ برای حمله به پایگاه دشمن را خواهد داشت. نه تنها این، بلکه این جیپ به انواع سلاح ها و سیستم های زرهی نیز مجهز است تا در هنگام اصابت تمامی بمب ها و گلوله ها را تحمل کند. وظیفه شما علاوه بر از بین بردن تمام نیروهای دشمن، نجات گروگان ها و افرادی است که در داخل آن به دام افتاده اند.آیتم های مختلف را جمع آوری کنید و پایگاه های دشمنان را نابود کنید. هر جنگی که شروع می شود دارای چندین نبرد است که می توانید با دوستان و خانواده خود بازی کنید. بازی دارای مراحل متنوع و بسیاری می باشد، تنها در صورتی می توانید به مرحله بعدی بروید که در هر مرحله تمام دشمنان و ساختمان های آنها را نابود کنید و بدین ترتیب به مرحله بعدی می روید. با استفاده از مود های بازی Jackal Squad در وبسایت گیمی روید از داشتن این بازی لذت ببرید.

Jackal Squad
دانلود بازی Jackal Squad با لینک مستقیم
Show/Hide اطلاعات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات

ارسال درخواست فقط مخصوص کاربران است.

error: