خانه / بازی / دانلود بازی Granny: Chapter Two

Granny: Chapter Two

Granny: Chapter Two
  • آپدیت
  • نسخه 1.1.9
  • اندروید 4.4
  • دسته /
  • قیمت رایگان
  • رای: 13
  • نظر: 0
محبوبیت 92% 92%
دانلود گزارش آپدیت

اسکرین شات ها

Granny: Chapter TwoGranny: Chapter TwoGranny: Chapter TwoGranny: Chapter Two

Granny: Chapter Two – نسخه دوم بازی جذاب گرنی از استودیو DVloper می باشد که اگر علاقه مند به بازیای ترسناک دارید این پست مخصوص شماست :)! بازی پرطرفدار و ترسناک گرنی 2 با تعداد دانلود +100 میلیون و امتیاز 4.2 در مارکت های نظیر گوگل پلی و مایکت قرار گرفته است! هم اکنون شما کاربران عزیز بالای محدودیت سنی می توانید این بازی ترسناک رو به صورت دو نسخه مود و اصلی از وب سایت گیمی روید دانلود و لذت ببرید!

 در سری Granny: Chapter Two علاوه بر مادربزرگ، پدربزرگ نیز در بازی حضور دارد و ان دو شما را در خانه زندانی کرده اند. برای اینکه زنده بمانید باید سعی کنید از این خانه خارج شوید. اما مراقب باشید و ساکت باشید چون او طبق معمول همه چیز را می شنود. پدربزرگ داستان به خوبی نمی شنود اما خیلی سخت با شما برخورد می کند و به شما ضربه می زند. یادتان باشد در حالی که می دوید مراقب وسایل باشید، اگر چیزی را بر روی زمین بیاندازید او آن را می شنود. همچنین می توانید در داخل کمد و یا زیر تخت مخفی شوید و خودتان را از دید او مخفی کنید.

سعی کنید تا آخر تمام خانه را زیر رو کنید و آیتم هایی مثل کلید های در برای بازکردن قفل آنها استفاده کنید. از جمله مواردی که به بازی اضافه شده آیتم تله هست که مادربزرگ میتواند آن را بر روی زمین کار بگذارد.اگر پایتان به آن برخورد کند به دام می افتید.اما با زدن بر روی دکمه ای که روی صفحه نمایش داده می شود خیلی سریع رها می شود در غیراینصورت مادربزرگ شما را پیدا می کند.همچنین نقشه ی بازی به طور کامل عوض شده است.

Granny: Chapter Two
دانلود بازی Granny: Chapter Two با لینک مستقیم
Show/Hide اطلاعات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات

ارسال درخواست فقط مخصوص کاربران است.

error: