خانه / بازی / دانلود بازی Five Nights at Freddy’s 6

Five Nights at Freddy's 6: Pizzeria Simulator

Five Nights at Freddy's 6: Pizzeria Simulator
  • آپدیت
  • نسخه 2.0
  • اندروید 5.1
  • دسته /
  • قیمت 3.99$
  • رای: 73
  • نظر: 0
محبوبیت 84% 84%
دانلود گزارش آپدیت

اسکرین شات ها

Five Nights at Freddy's 6: Pizzeria SimulatorFive Nights at Freddy's 6: Pizzeria SimulatorFive Nights at Freddy's 6: Pizzeria SimulatorFive Nights at Freddy's 6: Pizzeria SimulatorFive Nights at Freddy's 6: Pizzeria Simulator

Five Nights at Freddy’s 6: Pizzeria Simulator – بازی در سبک اکشن با درون مایه های ترسناک برای اندروید می باشد که توسط  Scott Cawthon برای اندروید در گوگل پلی عرضه شده است. این سری، ششمین نسخه از بازی می باشد که در سایت گیمی روید برایتان آماده کرده ایم. Five Nights at Freddy’s 6: Pizzeria Simulator عنوانی قدیمی با داستان و گیم پلی جدید برای اندروید است که شاهد عرضه ششمین نسخه آن هستیم.

ادامه فرنچایز ترسناک محبوب که به دلیل گیم پلی اصلی و داستان غیرمعمول، محبوبیت زیادی به دست آورده است و در اینجا قسمت بعدی این سری را داریم. با این حال، این بار، توسعه دهندگان تصمیم گرفتند تا حدودی از مکانیک اصلی فاصله بگیرند و خود مانند یک داستان پس زمینه است. و بنابراین، شما باید کنترل یک پیتزا فروشی کوچک را به دست بگیرید و سعی کنید آن را به یک رستوران پرسود و محبوب تبدیل کنید و برای این کار باید عصرها معطل بمانید. با توسعه بازدیدکنندگان، تعداد بیشتری وجود خواهد داشت و کارهای بیشتری اضافه خواهد شد، اما در ادامه چه اتفاقی خواهد افتاد، فکر می‌کنم همه کسانی که در قسمت‌های قبلی بازی کرده‌اند، از قبل می‌دانند. پس اگر از علاقه مندان بازی های ترسناک و چالش بر انگیز هستید، به هیچ وجه سری چهارم این بازی را از دست ندهید و همین حالا از دانلود باکس زیر دانلود و نصب کنید! شما عزیزان نیز میتوانید سری دیگر این بازی را نیز ار سایت ما دانلود نمایید که به صورت آخرین نسخه همراه یک نسخه مود شده قرار  داده شده اند!

Five Nights at Freddy's 6: Pizzeria Simulator
دانلود بازی Five Nights at Freddy's 6: Pizzeria Simulator با لینک مستقیم

« بازی خریداری شده به قیمت $3.99 دلار می باشد »

نسخه رایگان و مود
Download apk - 148MB
Show/Hide اطلاعات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات

ارسال درخواست فقط مخصوص کاربران است.

error: