خانه / بازی / دانلود بازی Last Hope 3: Sniper Zombie War

Last Hope 3: Sniper Zombie War

Last Hope 3: Sniper Zombie War
  • آپدیت
  • نسخه 0.4
  • اندروید 5.0
  • دسته /
  • قیمت رایگان
  • رای: 4
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%
دانلود گزارش آپدیت

اسکرین شات ها

Last Hope 3: Sniper Zombie WarLast Hope 3: Sniper Zombie WarLast Hope 3: Sniper Zombie WarLast Hope 3: Sniper Zombie War

Last Hope 3: Sniper Zombie War – آخرین امید 3: تک تیرانداز زامبی ها عنوانیست که استودیو JE Software AB آن را معرفی میکند و در گوگل پلی عرضه کرده است و ما امروز قصد معرفی این بازی و دانلود آخرین نسخه این بازی همراه یک نسخه مود شده اش را داریم.Last Hope 3: Sniper Zombie War یک بازی اکشن و سرتاسر هیجان است که در آن شما در نقش نیروهای امنیتی در دنیایی هستید که توسط زامبی ها به معرض انقراض رسیده است. دنیا توسط یک ویروس مرگبار به نابودی کامل نزدیک شده است و حالا این زامبی ها هستند که حکمران دنیای انسان ها شده اند. از نظر داستانی باید گفت که تفاوت خاصی با قسمت های قبلی ندارد و داستان کلی آن ها را ادامه داده است. اما این بار در قسمت سوم شاهد تغییراتی جالب در روند بازی هستیم. این بار دشمن اصلی شما رئیس تمام زامبی هاست که هیولایی ترسناک و بسیار خطرناک است. شما در طول مراحل بازی به دنبال پیدا کردن و نابود کردن این هیولا هستید چرا که با نابود کردن آن احتمالاً ارتش زامبی ها تضعیف خواهند شد!

بازی از گرافیکی عالی برخوردار است و شمارا با گرافیکی دارد و با گیم پلی که به شما نشان میدهد میتواند ساعت ها سرگرمتان کند! این بازی از تنوع زیادی از سلاخ ها برخوردار است و با سیستم ارتقایی اش میتواند شمارا با جنگ میلیون ها زامبی ببرد! شما با هر پشت سر گذاشتن مراحل بازی سکه بدست میاورید که میتوانید با آن تجهیزاتی نیز بخرید و نکیمل شده به میدان نبرد بروید! بازی در حالت اول شخص با طراحی فوق العاده اش فعالیت میکند و با مراحل متنوع با ماموریت های چالش برانگیزش و فضای خوش ساختش با صداگذاری مهجش توانسته است امتیاز 4.4 از 5 را کسب کند و با دست به دست دادن ویژگی هایش بازیی به اسم Last Hope 3: Sniper Zombie War را خلق کند که آخرین نسخه اش رو به روی شما قرار گرفته است که میتوانید با دانلودی نیم بها از سایت گیمی روید داشته باشید.

Last Hope 3: Sniper Zombie War
دانلود بازی Last Hope 3: Sniper Zombie War با لینک مستقیم
Show/Hide اطلاعات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات

ارسال درخواست فقط مخصوص کاربران است.

error: