خانه / اخبار / اخبار بازی / احتمال ساخت نسخه فرعی Immortals Fenyx Rising

احتمال ساخت نسخه فرعی Immortals Fenyx Rising

به گزارش جف گراب، احتمالا دنباله‌ی بازی Immortals Fenyx Rising یک نسخه‌ی فرعی خواهد بود و براساس تمدن پلینزیای جزایر هاوایی توسعه می‌یابد. طبق جدیدترین گزارش منتشر شده، نسخه‌ی بعدی بازی Immortals Fenyx Rising شرکت یوبیسافت یک نسخه‌ی فرعی با محوریت تمدن پولینزیا خواهد بود. این شایعه را اخیرا جف گراب، خبرنگار Giant Bomb، در […]

به گزارش جف گراب، احتمالا دنباله‌ی بازی Immortals Fenyx Rising یک نسخه‌ی فرعی خواهد بود و براساس تمدن پلینزیای جزایر هاوایی توسعه می‌یابد.

طبق جدیدترین گزارش منتشر شده، نسخه‌ی بعدی بازی Immortals Fenyx Rising شرکت یوبیسافت یک نسخه‌ی فرعی با محوریت تمدن پولینزیا خواهد بود. این شایعه را اخیرا جف گراب، خبرنگار Giant Bomb، در جدیدترین پادکست Games Mess Decides تایید کرده است. او همچنین گفت که این اخبار را از منبع مطمئنی دریافت کرده که به آن اعتماد دارد.

گراب در این‌باره گفت: «دنباله‌ی ساخته شده توسط یوبیسافت کبک برای بازی Immortals Fenyx Rising یک نسخه‌ی کاملا جدید نیست و بیشتر یک اسپین آف به شمار می‌آید. نام رمزی این بازی Oxygen است. این نسخه با زمینه‌ی تمدن پلینزیای مناطق هاوایی توسعه می‌یابد. روایت داستانی آن بر محور خدایان است. سازندگان سعی کرده‌اند از نظر بصری بازی را منحصر‌به‌فرد کنند اما یک نسخه‌ی کم و بیش شبیه به Breath of the Wild است. این بازی هنوز در مراحل اولیه‌ی پیش تولید قرار دارد و تنها چند تصویر هنری و مفهومی از آن دیده شده است. شاید در سال ۲۰۲۵ عرضه شود».

گراب در ادامه گفت که منبع او علاوه‌بر این خبر، از تصمیم یوبیسافت برای پایان دادن به توسعه‌ی بازی Ghost Recon: Frontline که اندکی قبل از ضبط پادکست او اعلام شده بود، اطلاع داشت.

در پایان شما می‌توانید نظرات خود درباره‌ی این خبر را با تیم گیمی روید و سایر کاربران در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *