خانه / اخبار / اخبار بازی / اعلام تاریخ برگزاری رویداد ۱۰ سالگی بازی Dragon’s Dogma

اعلام تاریخ برگزاری رویداد ۱۰ سالگی بازی Dragon’s Dogma

شب گذشته در جریان مراسم رویداد کپکام، این شرکت تاریخ برگزاری رویداد ۱۰ سالگی Dragon’s Dogma را تایید و اعلام کرد. شب گذشته رویداد ۳۵ دقیقه‌ای کپکام برگزار شد که در طول این نمایش اطلاعات جدیدی در خصوص بسته‌ی گسترش دهنده‌ی عظیم مانستر هانتر رایز، بازی Exoprimal و مجموعه‌ی رزیدنت ایول به اشتراک گذاشته شد. […]

شب گذشته در جریان مراسم رویداد کپکام، این شرکت تاریخ برگزاری رویداد ۱۰ سالگی Dragon’s Dogma را تایید و اعلام کرد.

شب گذشته رویداد ۳۵ دقیقه‌ای کپکام برگزار شد که در طول این نمایش اطلاعات جدیدی در خصوص بسته‌ی گسترش دهنده‌ی عظیم مانستر هانتر رایز، بازی Exoprimal و مجموعه‌ی رزیدنت ایول به اشتراک گذاشته شد. همچنین کپکام تاریخ برگزاری رویداد ۱۰ سالگی Dragon’s Dogma را تایید و اعلام کرده است.

کپکام قرار است در تاریخ ۲۷ خرداد ماه (۱۶ ژوئن) و در ساعت ۲:۳۰ دقیقه‌ی بامداد به وقت ایران این مراسم دیجیتالی را برگزار کند. هیدیاکی ایتسونو، کارگردان بازی نیز اعلام کرد که در این نمایش به تاریخچه‌ی ساخت این بازی نقش‌آفرینی جهان‌باز پرداخته خواهد شد.

اطلاعات زیادی درباره‌ی این مراسم به اشتراک گذاشته نشده است. اما طرفداران انتظار دارند که شاهد معرفی دنباله‌ی بازی Dragon’s Dogma باشیم. چرا که در ماه‌های اخیر شایعه‌ی در دست ساخت بودن Dragon’s Dogma 2 بارها مطرح شده است و نام این بازی در اطلاعات فاش شده‌ی کپکام نیز به چشم می‌خورد. بااین‌حال، از آن‌جایی که هیچ اطلاعات رسمی در خصوص Dragon’s Dogma 2 در دسترس نیست، طرفداران بهتر است با انتظار منطقی‌تری به سراغ رویداد ۱۰ سالگی بازی بروند.

نظر شما در این خصوص چیست دوستان؟ طرفدار بازی نخست بودید؟ لطفاً دیدگاه‌های خود را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *