خانه / اخبار / اخبار بازی / انتشار F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch روی نینتندو سوییچ در ماه آینده

انتشار F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch روی نینتندو سوییچ در ماه آینده

با اعلام ناشر F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch مشخص شد که این بازی در ماه ژوئیه در دسترس بازیکنان کنسول نینتندو سوییچ قرار خواهد گرفت. بازی F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch جدیدترین اثر استودیو TiGames شاید یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های ۲۰۲۱ نباشد، اما بدون شک یک تجربه‌ی باکیفیت را در اختیار گیمرها قرار داده است….

با اعلام ناشر F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch مشخص شد که این بازی در ماه ژوئیه در دسترس بازیکنان کنسول نینتندو سوییچ قرار خواهد گرفت.

بازی F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch جدیدترین اثر استودیو TiGames شاید یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های ۲۰۲۱ نباشد، اما بدون شک یک تجربه‌ی باکیفیت را در اختیار گیمرها قرار داده است. این بازی که در سپتامبر سال گذشته برای کنسول‌های پلی استیشن عرضه شد و پس از مدت کوتاهی روی پلتفرم پی سی در دسترس قرار گرفت، به‌دلیل طراحی محیط مناسب، مراحل جذاب و جلوه‌های بصری چشم‌نوازی که داشت مورد تحسین بسیاری از بازیکنان قرار گرفت. حال به نظر می‌رسد که قرار است جامعه‌ی مخاطبان این اثر بیش‌ازپیش گسترش یابد.

به‌تازگی شرکت Bilbili، ناشر بازی F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch، خبر عرضه‌ی آن روی نینتندو سوییچ را تایید کرده است. در اوایل سال جاری این بازی رده‌بندی سنی خود را در کشور تایوان برای پلتفرم نینتندو دریافت کرد. پس شنیدن خبر انتشار آن برای کنسول شرکت Nintendo دور از انتظار نبود.

شخصیت منفی بازی F.I.S.T: Forged in Shadow Torch

شرکت Bilbili در جدیدترین اخبار بازی گفت که برای انتشار نسخه‌ی نینتندو سوییچ F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch با شرکت Astrolabe Games همکاری خواهد کرد. طبق اعلام رسمی، این بازی قرار است در تاریخ ۲۱ تیر ۱۴۰۱ (۱۲ ژوئیه ۲۰۲۲) روی نینتندو سوییچ منتشر شود. علاقه‌مندان به این بازی می‌توانند از هم‌اکنون تا زمان انتشار بازی از تخفیف ۱۰ درصدی پیش‌خرید آن استفاده کنند.

نظر شما درباره‌ی این خبر چیست؟ آن را با گیمی روید و دیگران به اشتراک گذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *