خانه / اخبار / ایکس باکس / ایجاد وحشت در The Callisto Protocol با نورپردازی مناسب بازی

ایجاد وحشت در The Callisto Protocol با نورپردازی مناسب بازی

رئیس استودیو Striking Distance همزمان با ستایش تیم نورپردازی بازی The Callisto Protocol، صفات جالبی را برای اشاره به این اثر ترسناک به کار برد.   مدتی قبل فهمیدیم که کار ساخت بازی ترسناک The Callisto Protocol به خوبی جلو می‌رود. گلن اسکافیلد، خالق بازی Dead Space می‌خواهد با The Callisto Protocol ما را به…

رئیس استودیو Striking Distance همزمان با ستایش تیم نورپردازی بازی The Callisto Protocol، صفات جالبی را برای اشاره به این اثر ترسناک به کار برد.

 

مدتی قبل فهمیدیم که کار ساخت بازی ترسناک The Callisto Protocol به خوبی جلو می‌رود. گلن اسکافیلد، خالق بازی Dead Space می‌خواهد با The Callisto Protocol ما را به یکی از قمرهای سیاره مشتری در سال ۲۳۲۰ ببرد؛ به مجموعه‌ای از زندان‌ها که اتفاقات هولناکی در آن رخ می‌دهد. اسکافیلد در جدیدترین اخبار بازی گفت:

«نورپردازی ترسناک کار آسانی نیست. دمیتریس، آتسوشی و اعضای دیگر تیم نورپردازی، معرکه هستند. این دو دوست واقعی از زمان ساخت دد اسپیس همراه من بودند. آن‌ها کالیستو پروتکل را ترسناک، عبوس، عجیب‌وغریب و ناراحت ساختند. بی‌نقص است!».

 

این بازی‌ساز یک بار دیگر در صحبت‌های خود تاکید کرد که اطلاعات بیشتر راجع به بازی The Callisto Protocol در آینده نزدیک از راه می‌رسد. درحالی‌که احتمال پخش تریلر گیم‌پلی این ویدیوگیم در سامر گیم فست ۲۰۲۲ جف کیلی وجود دارد، بازیکن‌ها اطلاع دارند که کالیستو پروتکل برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس و کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد شد.

 

مدتی قبل در تصویر هنری جدید بازی The Callisto Protocol یک موجود انسان‌نما را دیدیم و پیش از آن هم در میان اخبار بازی راجع به استفاده‌ی تیم سازنده از موشن کپچر خواندیم. از آن‌جایی که شرکت Krafton در مقام صاحب استودیو Striking Distance طی گیم اواردز 2020 سراغ معرفی کالیستو پروتکل رفت، اصلا عجیب نیست که تریلر گیم‌پلی بازی هم در یکی از رویدادهای دیگر کیلی از راه برسد. ساعت ۲۲:۳۰ روز پنج‌شنبه، ۱۹ خرداد (۹ ژوئن) شاهد شروع پخش کنفرانس زنده Summer Game Fest 2022 خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *