خانه / اخبار / پی سی گیم / بازی ایرانی «درباره یک پسر» در سبک ماجراجویی منتشر شد

بازی ایرانی «درباره یک پسر» در سبک ماجراجویی منتشر شد

به دنبال پیگیری بازی ایرانی «درباره یک پسر» استودیو Return 0 با انتشار یک تریلر، بازی درباره یک پسر (About a Boy) را برای کاربران پلتفرم پی سی در دسترس قرار داد. Return 0 Game Studio استودیویی ایرانی است که تحت مالکیت شرکت پویا رایانش اطلس رایمند فعالیت می‌کند و اخیرا بازی خود را با…

به دنبال پیگیری بازی ایرانی «درباره یک پسر» استودیو Return 0 با انتشار یک تریلر، بازی درباره یک پسر (About a Boy) را برای کاربران پلتفرم پی سی در دسترس قرار داد.

Return 0 Game Studio استودیویی ایرانی است که تحت مالکیت شرکت پویا رایانش اطلس رایمند فعالیت می‌کند و اخیرا بازی خود را با نام درباره یک پسر برای پی سی منتشر کرده است. این بازی توسط تیمی ۱۴ نفره به کارگردانی فرزام منبری ساخته شده است و به مدت سه سال در دست توسعه بوده است. درباره یک پسر اثری در سبک ماجراجویی اشاره و کلیک است که عناصر اصلی آن را حل معما، تعامل با سایر کاراکتر‌ها ازطریق دیالوگ و گشت‌و‌گذار در محیط تشکیل می‌دهند. شخصیت اصلی بازی هم پسری به نام میرو است.

در بخشی از توضیحات رسمی داستان بازی می‌خوانیم:

«بازی «درباره یک پسر» داستان پسر بچه‌ای را در زمانی در آینده روایت می‌کند که بدنبال سرنوشت خود، ناگزیر وارد شهری تاریک و آینده زده می‌شود؛ شهری که در آن هیچ انسانی به‌معنی کلمه وجود ندارد و هرکدام از شخصیت‌های بازی نماینده گروهی از انسان‌های جامعه هستند.

میرو، شخصیت اصلی بازی، وارث یک ویژگی دیداری است که می‌تواند انسان‌ها را براساس خوی حیوانی آن‌ها ببیند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط با پست جاری