خانه / اخبار / اخبار بازی / بازی Escape from Tarkov Arena معرفی شد

بازی Escape from Tarkov Arena معرفی شد

استودیو Battlestate Games با پخش یک تریلر، از Escape from Tarkov Arena به‌عنوان یک حالت مستقل برای بازی Escape from Tarkov رونمایی کرد. مطابق تازه‌ترین اخبار بازی، استودیو Battlestate Games با انتشار یک تریلر کوتاه حالت Escape from Tarkov Arena را معرفی کرد که بدون نیاز به تهیه‌ی بازی اصلی (Escape from Tarkov) می‌توان سراغ خرید […]

استودیو Battlestate Games با پخش یک تریلر، از Escape from Tarkov Arena به‌عنوان یک حالت مستقل برای بازی Escape from Tarkov رونمایی کرد.

مطابق تازه‌ترین اخبار بازی، استودیو Battlestate Games با انتشار یک تریلر کوتاه حالت Escape from Tarkov Arena را معرفی کرد که بدون نیاز به تهیه‌ی بازی اصلی (Escape from Tarkov) می‌توان سراغ خرید و تجربه‌ی آن رفت. این اسپین‌آف برای طرفدارهای بازی Escape from Tarkov احساسی آشنا خواهد داشت، اما در عوض بازیکن‌ها را وارد نبردهای خشونت‌بار سراسر شهر تارکوف می‌کند؛ جنگ‌هایی که توسط یک گروه مرموز از آرنا مسترها به سرپرستی Host ساماندهی می‌شوند.

 

 

استودیو بتل‌استیت توضیح داد: «Escape from Tarkov Arena یک تجربه‌ی غیروابسته در سبک شوتر اول-شخص چندنفره به‌شمار می‌آید که دارای تمام مکانیک‌های شاخص و محبوب بازی Escape from Tarkov است.  این بازی شامل حالت‌های مختلف PvP (بازیکن دربرابر بازیکن) و PvE (بازیکن دربرابر محیط)، سیستم رتبه‌بندی، امکان دریافت سلاح‌ها و تجهیزات و ویژگی‌های منحصربه‌فرد دیگری برای دارندگان بازی اصلی Escape from Tarkov است».

حالت Escape from Tarkov Arena بدون هزینه‌ی اضافی در دسترس خریداران نسخه‌ی گران قیمت Edge of Darkness بازی اسکیپ فرام تارکوف قرار می‌گیرد. البته امکان تهیه‌ی جداگانه‌ی این حالت نیز وجود دارد، اما تابه‌حال سخنی از قیمت آن به میان نیامده است. نسخه‌ی آزمایشی Escape from Tarkov Arena در پاییز یا سه ماهه‌ی سوم ۲۰۲۲ در دسترس قرار می‌گیرد تا بازیکن‌ها بتوانند پیش از خرید به تجربه‌ی آن بپردازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *