خانه / اخبار / اخبار بازی / بازی Pokemon Snap در راه سرویس نینتندو سوییچ آنلاین

بازی Pokemon Snap در راه سرویس نینتندو سوییچ آنلاین

هفته‌ی آینده کاربران Nintendo Switch Online + Expansion Pack می‌توانند به تجربه‌ی بازی کلاسیک Pokemon Snap بپردازند. بازی Pokemon Snap استودیو HAL Laboratory که در سال ۱۹۹۹ برای کنسول نینتندو 64 عرضه شد، به نینتندو سوییچ راه می‌یابد. این بازی در تاریخ ۲۴ ژوئن (۳ تیر) از راه می‌رسد و کاربران سرویس Nintendo Switch Online […]

هفته‌ی آینده کاربران Nintendo Switch Online + Expansion Pack می‌توانند به تجربه‌ی بازی کلاسیک Pokemon Snap بپردازند.

بازی Pokemon Snap استودیو HAL Laboratory که در سال ۱۹۹۹ برای کنسول نینتندو 64 عرضه شد، به نینتندو سوییچ راه می‌یابد. این بازی در تاریخ ۲۴ ژوئن (۳ تیر) از راه می‌رسد و کاربران سرویس Nintendo Switch Online + Expansion Pack می‌توانند به تجربه‌ی آن بپردازند. هزینه‌ی اشتراک سالانه‌ی نینتندو سوییچ آنلاین ۱۹.۹۹ دلار است، اما می‌توان با پرداخت ۴۹.۹۹ دلار در سال عضو سرویس Expansion Pack نینتندو سوییچ آنلاین شد.

بازیکن‌ها در بازی Pokemon Snap در ZERO-ONE به جست‌وخیز می‌پردازند و یک ماجراجویی تازه برای ثبت تصاویر پوکمون‌ها و جزیره‌ی پوکمون را آغاز می‌کنند. محبوبیت این بازی منجربه تولید یک دنباله برای آن با نام New Pokemon Snap شد که در سال ۲۰۲۱ در دسترس کاربران نینتندو سوییچ قرار گرفت. بازی پوکمون اسنپ دارای ۶۳ پوکمون از نسل اول است و محیط‌های آن شامل ساحل، دره، آتشفشان، غارها و موارد دیگری می‌شود.

بازیکن‌ها براساس کیفیت تصاویر توسط پروفسور اوک امتیاز دریافت می‌کنند و نهایتا می‌توانند لوازم جانبی جدیدی را کسب کنند. بنابر اعلام شرکت نینتندو، مزایای عضویت در سرویس Nintendo Switch Online + Expansion Pack با گذر زمان بیشتر می‌شود. به‌عنوان مثال، کاربرهای Expansion Pack برای تجربه‌ی بسته‌ی الحاقی پولی بازی Animal Crossing: New Horizons نیازی به خرید جداگانه‌ی آن نداشتند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *