خانه / اخبار / اخبار بازی / بازی Thymesia تاخیر خورد

بازی Thymesia تاخیر خورد

تیم سازنده Thymesia اعلام کرد که در راستای بازخوردهای کاربر از نسخه دمو و اعمال تغییرات، بازی ۹ روز دیرتر عرضه خواهد شد. در ابتدا قرار بود بازی Thymesia در تاریخ ۱۸ مرداد ماه (۹ اوت) برای کامپیوتر، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس عرضه شود. این در حالی است که به‌تازگی شرکت Team17 […]

تیم سازنده Thymesia اعلام کرد که در راستای بازخوردهای کاربر از نسخه دمو و اعمال تغییرات، بازی ۹ روز دیرتر عرضه خواهد شد.

در ابتدا قرار بود بازی Thymesia در تاریخ ۱۸ مرداد ماه (۹ اوت) برای کامپیوتر، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس عرضه شود. این در حالی است که به‌تازگی شرکت Team17 و استودیو OverBorder، به‌ترتیب ناشر و سازنده Thymesia اعلام کرده‌اند که بازی ۹ روز تأخیر دارد. به‌عبارتی علاقه‌مندان در تاریخ ۲۷ مرداد ماه (۱۸ اوت) قادر به تجربه بازی هستند.

باتوجه‌به بیانیه منتشرشده ظاهرا بازخوردهای کاربرها از دمو منتشر شده در استیم، علت اصلی این تأخیر است تا تیم سازنده بتواند تغییرات مدنظر را اعمال کند و تجربه‌ای درخور را ارائه دهد. در بیانیه منتشرشده آمده است: «پس از گوش دادن به بازخوردهای بازیکن‌های به دمو Thymesia در استیم، مجبور به گرفتن تصمیم سختی شدیم و تاریخ انتشار بازی را چند روز عقب انداختیم. ما عرضه بازی را به ۲۷ مرداد موکول کردیم».

در ادامه‌ی بیانیه می‌خوانیم: «ما تعهد داریم تا Thymesia را به بهترین تجربه ممکن تبدیل کنیم. ازاین‌رو این چند روز تأخیر به ما اجازه می‌دهد تا تغییرات مد نظر خود را که برای تمامی پلتفرم‌ها درخواست شده است، روی بازی اعمال کنیم».

داستان بازی Thymesia در سرزمینی آلوده به طاعون روایت می‌شود؛ جایی‌که کاربر در نقش Corvus قرار می‌گیرد و باید درجریان ماجراجویی خود، حافظه‌ی از دست رفته‌ی خود را احیا کند. ظاهر بازی تاحدی حال و هوای بلادبورن را دارد و حال باید منتظر بمانیم و ببینیم که Thymesia در زمان انتشار چه عملکردی را از خود به‌نمایش می‌گذارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *