خانه / اخبار / اخبار بازی / تاریخ برگزاری رویداد Devolver Direct 2022 مشخص شد

تاریخ برگزاری رویداد Devolver Direct 2022 مشخص شد

حساب توییتر شرکت دیوالور دیجیتال با نشر یک توییت جدید، برگزاری رویداد دیوالور دایرکت امسال را تایید و موعد برپایی آن را مشخص کرد. به‌تازگی و در جریان‌ آخرین اخبار بازی، شرکت دیوالور دیجیتال از برگزاری رویداد دیوالور دایرکت سال ۲۰۲۲ خبر داد. با استناد به‌‌آخرین توییت منتشر شده در حساب توییتر این شرکت، رویداد…

حساب توییتر شرکت دیوالور دیجیتال با نشر یک توییت جدید، برگزاری رویداد دیوالور دایرکت امسال را تایید و موعد برپایی آن را مشخص کرد.

به‌تازگی و در جریان‌ آخرین اخبار بازی، شرکت دیوالور دیجیتال از برگزاری رویداد دیوالور دایرکت سال ۲۰۲۲ خبر داد. با استناد به‌‌آخرین توییت منتشر شده در حساب توییتر این شرکت، رویداد دیوالور دایرکت بخشی از سامر گیم فست ۲۰۲۲ به شمار می‌آید و ساعت ۲:۳۰ بامداد جمعه به‌وقت تهران، برگزار خواهد شد.

دیوالور دیجیتال طی چندین و چند سال اخیر، پای ثابت رویدادهای گیمینگ تابستانه بوده است. امسال نیز درکنار شرکت‌هایی مثل سونی و مایکروسافت، شرکت Devolver Digital نیز رویداد تابستانه‌ی خود را برپا خواهد کرد. دیوالور طی ماه‌های اخیر با معرفی آثاری مثل Return to Monkey Island و بازی Wizard with a Gun درکنار انتشار ساخته‌هایی همچون Trek to Yomi از شرکت‌های فعال صنعت بازی به‌حساب می‌آید؛ شرکتی که در این رویداد جدید می‌تواند تاریخ انتشار بازی‌هایی مثل نسخه‌ی جدید «مانکی آیلند» را اعلام کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *