خانه / اخبار / اخبار بازی / جدول فروش هفتگی انگلستان: صدرنشینی Mario Strikers: Battle League

جدول فروش هفتگی انگلستان: صدرنشینی Mario Strikers: Battle League

در جریان هفته منتهی به ۲۱ خرداد ماه، بازی Mario Strikers: Battle League توانسته است صدر جدول فروش هفتگی انگلستان را از آن خود کند. روز جمعه بود که بازی Mario Strikers: Battle League برای نینتندو سوییچ عرضه شد و در جریان جدول فروش هفتگی انگلستان در هفته منتهی به ۲۱ خرداد ماه، شاهد صدرنشینی…

در جریان هفته منتهی به ۲۱ خرداد ماه، بازی Mario Strikers: Battle League توانسته است صدر جدول فروش هفتگی انگلستان را از آن خود کند.

روز جمعه بود که بازی Mario Strikers: Battle League برای نینتندو سوییچ عرضه شد و در جریان جدول فروش هفتگی انگلستان در هفته منتهی به ۲۱ خرداد ماه، شاهد صدرنشینی جدیدترین انحصاری نینتندو سوییچ هستیم.

۸۵ درصد فروش نسخه‌های فیزیکی بازی The Quarry متعلق به پلتفرم پلی استیشن است.

در ادامه، بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga دوم شده است و بازی Horizon Forbidden West هم رتبه سوم را از آن خود کرد. این در حالی است که بازی The Quarry، تازه‌عرضه دیگر این هفته هم در جایگاه چهارم قرار گرفته است. نکته جالب در مورد فروش فیزیکی The Quarry این است که ۸۵ درصد فروش فیزیکی این بازی روی پلتفرم پلی استیشن بوده است و ظاهرا روی پلتفرم ایکس باکس، بیشتر شاهد فروش دیجیتالی The Quarry بوده‌ایم. در این بین بازی Nintendo Switch Sports پنجم شده است.

در نیمه‌ی دوم جدول، شاهد بازی Kirby and the Forgotten Lands در رتبه ششم هستیم و بازی‌های FIFA 22 و Mario Kart 8 Deluxe هم به‌ترتیب هفتم و هشتم شده‌اند. در انتهای جدول هم بازی‌های Pokemon Legends: Arceus و نسخه نینتندو سوییچ Minecraft هم جایگاه‌های نهم و دهم را از آن خود کرده‌اند. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *