خانه / اخبار / اخبار بازی / زیبایی بازی Forza Motorsport در تصاویر جدید

زیبایی بازی Forza Motorsport در تصاویر جدید

استودیو Turn 10 شرکت مایکروسافت تصاویری تازه از بازی Forza Motorsport را به نمایش گذاشت. بازی Forza Motorsport در بهار سال آینده روی ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس و کامپیوتر به‌دست مخاطب‌ها می‌رسد. استودیو Turn 10 پس از پخش تریلر این بازی ریسینگ در کنفرانس Xbox سراغ ارائه‌ی چند تصویر رسمی و باکیفیت از آن […]

استودیو Turn 10 شرکت مایکروسافت تصاویری تازه از بازی Forza Motorsport را به نمایش گذاشت.

بازی Forza Motorsport در بهار سال آینده روی ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس و کامپیوتر به‌دست مخاطب‌ها می‌رسد. استودیو Turn 10 پس از پخش تریلر این بازی ریسینگ در کنفرانس Xbox سراغ ارائه‌ی چند تصویر رسمی و باکیفیت از آن رفت. براساس اخبار بازی می‌دانیم که به عقیده‌ی تیم سازنده، Forza Motorsport قرار است «پیشرفته‌ترین بازی ریسینگ از نظر فنی در تمام ادوار» باشد.

تصاویر نشان می‌دهند که بازی ریسینگ شبیه‌ساز Forza Motorsport می‌خواهد با بهره‌برداری از قدرت کنسول‌های نسل ۹ شرکت مایکروسافت تجربه‌ای زیبا را به کاربرها ارائه کند و دارای جزئیات گرافیکی فراوان باشد. شما می‌توانید چند اسکرین‌شات منتشرشده توسط اکانت‌های رسمی رسمی ایکس باکس از بازی Forza Motorsport را در ادامه ببینید.

نظر شما چیست؟ دیدگاه‌های خود در رابطه با کیفیت گرافیکی بازی Forza Motorsport را با گیمی روید و کاربرهای دیگر در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *