خانه / اخبار / اخبار بازی / ساخت ظاهر شخصیت اشلی در ریمیک Resident Evil 4 از روی یک مدل اینستاگرامی

ساخت ظاهر شخصیت اشلی در ریمیک Resident Evil 4 از روی یک مدل اینستاگرامی

به‌تازگی مشخص شده ظاهر اشلی در ریمیک بازی Resident Evil 4 از یک مدل اینستاگرامی هلندی برداشته شده است. مدل اینستاگرامی هلندی اعلام کرد که ظاهر اشلی در بازی Resident Evil 4 Remake از او برداشته شده است. مشخص نیست که ایشان فقط به‌عنوان مدل چهره با کپکام همکاری کرده‌اند یا کارهای ضبط حرکات اشلی […]

به‌تازگی مشخص شده ظاهر اشلی در ریمیک بازی Resident Evil 4 از یک مدل اینستاگرامی هلندی برداشته شده است.

مدل اینستاگرامی هلندی اعلام کرد که ظاهر اشلی در بازی Resident Evil 4 Remake از او برداشته شده است. مشخص نیست که ایشان فقط به‌عنوان مدل چهره با کپکام همکاری کرده‌اند یا کارهای ضبط حرکات اشلی را نیز انجام داده‌ است. همان‌طور که می‌دانید در جریان State of Play اخیر از بازی Resident Evil 4 Remake پرده‌برداری شد. در تریلر معرفی این بازی ما شاهد لیان اسکات کندی شخصیت اصلی بازی بودیم که به‌دنبال دختر رئیس جمهور ایالات متحده رهسپار شده است.

اندکی پس از پخش تریلر معرفی بازی، الا فریا گفت هنگام پخش تریلر نزدیک بود گریه کنم. او از همه‌ی دست اندرکاران تشکر کرد و از اینکه عضو خانواده‌ی رزیدنت ایول شده است، قدردانی کرد.

فریا یک مدل اینستاگرامی هلندی ساکن ژاپن است. او در شبکه‌های اجتماعی و همچنین یوتیوب فعالیت می‌کند. گه‌گداری هم به استریم بازی می‌پردازد. او علاقه‌ی زیادی به مدلینگ دارد ولی با هیچ آژانسی همکاری نمی‌کند و مستقل است. فریا دوست دارد به‌تنهایی و به کمک یک عکاس جایگاه خود را در این حرفه پیدا کند.

مشخص نیست که ایشان تمام کارهای ایفای نقش شخصیت اشلی را به عهده دارند یا صرفاً از چهره‌ی ایشان استفاده شده است. اما احتمال می‌رود که به مانند ماجرای مدل روسی نسخه‌ی ریمیک رزیدنت ایول 3، تنها از چهره‌ی فریا استفاده شده باشد. بد نیست بدانید که چهره‌ی اصلی اشلی در نسخه‌ی ۲۰۰۵ رزیدنت ایول 4 وام گرفته از بروک الیزابت متیسون و صداگذاری شده توسط کارولاین لارنس بود.

بازی Resident Evil 4 Remake قرار است در تاریخ ۴ فروردین ۱۴۰۲ (۲۴ مارس ۲۰۲۳) برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و کامپیوتر عرضه شود. همچنین این بازی از PlayStation VR2 پشتیبانی خواهد کرد.

فضاسازی نسخه‌ی بازسازی شده به مانند آثار اخیر رزیدنت ایول حال و هوای تاریک‌تر و ترسناک‌تری پیدا کرده است. همچنین پیش‌بینی می‌شود به مانند نسخه‌ی واقعیت مجازی رزیدنت ایول 4 که برای Oculus Quest 2 عرضه شده، شاهد سانسور قسمت‌هایی از بازی مثل نحوه‌ی حرکات، میان‌پرده‌ها و پوشش اشلی باشیم.

سازندگان گفته‌اند که قرار است به نسخه‌ی اصلی که شینجی میکامی کارگردانی آن را بر عهده داشته وفادار باشند. ولی در عین حال تغییراتی نیز انجام داده‌اند. باید دید نسخه‌ی نهایی چه وضعیتی خواهد داشت.

نظر شما در این خصوص چیست؟ لطفاََ دیدگاه‌های خودتان را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *