خانه / اخبار / ایکس باکس / شایعه: آماده شدن راک‌ استار برای معرفی یک بازی جدید در آینده نزدیک

شایعه: آماده شدن راک‌ استار برای معرفی یک بازی جدید در آینده نزدیک

کریس کلیپل از نشریه Rockstar Mag مدعی شده که شرکت راک استار گیمز، ناشر بازی‌های GTA برای معرفی قریب الوقوع یک پروژه جدید آماده می‌شود.   در جدیدترین اخبار بازی، کریس کلیپل از نشریه Rockstar Mag مدعی شده که شرکت راک استار به‌زودی یک معرفی جدید خواهد داشت. ناشر بازی‌های GTA و Red Dead Redemption […]

کریس کلیپل از نشریه Rockstar Mag مدعی شده که شرکت راک استار گیمز، ناشر بازی‌های GTA برای معرفی قریب الوقوع یک پروژه جدید آماده می‌شود.

 

در جدیدترین اخبار بازی، کریس کلیپل از نشریه Rockstar Mag مدعی شده که شرکت راک استار به‌زودی یک معرفی جدید خواهد داشت. ناشر بازی‌های GTA و Red Dead Redemption تاکنون هیچ اطلاعیه‌ی رسمی در خصوص هیچ رویدادی را منتشر نکرده و تقریباً چیزی درباره‌ی برنامه‌های این شرکت در رویدادهای متعدد ماه ژوئن نمی‌دانیم. لازم به ذکر است باتوجه‌به شایعات و افشای اطلاعات زیادی که اخیراً در میان اخبار شنیده شده، این ادعا نیز باید فعلاً به‌عنوان یک شایعه در نظر گرفته شود.

 

اما اگر راک‌استار طی چند هفته‌ی آینده قصد معرفی بازی جدیدی را داشته باشد، می‌توان چند حدس را در این‌باره محتمل دانست. تعدادی از مجموعه بازی‌های بسیار محبوب این شرکت مدت‌ها است که دنباله‌ی جدیدی را دریافت نکردند که از میان آن‌ها می‌توان به Bully یا حتی معرفی اجتناب ناپذیر Grand Theft Auto 6 اشاره کرد. براساس توضیحات کلیپل، راک‌استار در این معرفی، از یک «پروژه جدید» رونمایی خواهد کرد.

لازم به ذکر است که شماری از اینسایدرهای شناخته شده‌ی راک‌استار نیز قبلاً به احتمال ساخت دنباله بازی Bully اشاره کرده بودند. تام هندرسون پیش از این در توییتر مدعی شده بود که باوجود نامشخص بودن اطلاعات مربوط‌به بازی Bully 2، همچنان تأکید دارد که اخباری در این مجموعه در جریان است.

 

اما خود کلیپل قبلاً اعلام کرده بود که راک‌استار برای ساخت نسخه نسل جدید بازی Red Dead Redemption 2 آماده می‌شود. علاوه‌بر‌این، در این‌جا هم به ساخت ریمیک نسخه اول Red Dead Redemption اشاره شده بود.

 

در گزارش مالی اخیر Take-Two مشخص شد که این شرکت خیلی بی سرو صدا برای ساخت چند ریمیک و ریمستر تا قبل از سال ۲۰۲۵ آماده می‌شود. بنابراین این احتمال نیز وجود دارد که به‌زودی شاهد رونمایی از ریمیک Red Dead Redemption یا بازی دیگر هم باشیم.

در پایان شما هم می‌توانید نظرات خود را در این‌باره با گیمی روید و سایر کاربران در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *