خانه / اخبار / اخبار بازی / شایعه: تمرکز شوکیس ایکس باکس بتسدا روی نمایش گیم پلی بازی های متعدد

شایعه: تمرکز شوکیس ایکس باکس بتسدا روی نمایش گیم پلی بازی های متعدد

جف گراب ادعا کرد که مایکروسافت در شوکیس آینده ایکس باکس بتسدا بیشتر تمرکز خود را روی رونمایی از گیم‌پلی بازی‌های خود خواهد گذاشت. پس از برگزاری آخرین قسمت از State of Play و معرفی رسمی آثاری مثل نسخه ریمیک رزیدنت ایول 4، حال تمام نگاه‌ها به سمت شوکیس آینده ایکس باکس بتسدا خواهد بود که این…

جف گراب ادعا کرد که مایکروسافت در شوکیس آینده ایکس باکس بتسدا بیشتر تمرکز خود را روی رونمایی از گیم‌پلی بازی‌های خود خواهد گذاشت.

پس از برگزاری آخرین قسمت از State of Play و معرفی رسمی آثاری مثل نسخه ریمیک رزیدنت ایول 4، حال تمام نگاه‌ها به سمت شوکیس آینده ایکس باکس بتسدا خواهد بود که این رویداد برای برگزاری در تاریخ ۱۲ ژوئن (۲۲ خرداد) برنامه‌ریزی شده است. مایکروسافت در سال‌های گذشته دست به معرفی آثار زیادی زد. بااین‌حال به‌نظر می‌رسد این شرکت قصد دارد در شوکیس امسال تمرکز خود را روی ارائه گیم‌پلی این آثار بگذارد و نمایش‌های مختلفی را برای طرفداران آماده کرده است.

جف گراب در آخرین قسمت از برنامه GrubbSnax که روز گذشته در اختیار کاربران قرار گرفت، به توضیح بیشتر این امر پرداخت. طبق صحبت‌های او، ایکس باکس قصد دارد در شوکیس آینده از ابتدای برنامه، سرتاسر به نمایش گیم‌پلی آثار در دست ساخت مورد انتظار خود بپردازد و وقوع این امر ظاهرا چشم انداز مایکروسافت برای این شوکیس از سال گذشته بوده است. گراب گفت:

«وقتی صحبت از ایکس باکس می‌شود، من می‌دانم که انتظارات چه بوده است، انتظارات در تمام مدت این بوده است که قرار است در سال ۲۰۲۲ یک مراسم E3 پر از گیم‌پلی برگزار کنیم و هرکسی که در این امر دخیل بوده باید آن را درک کند. از سال گذشته این دستور‌العمل بوده است.»

از طرفی دیگر جف گراب اعتقاد دارد که طرفداران بلاخره در طول برگزاری این شوکیس گیم‌پلی بازی Avowed را که توسط استودیو Obsidan در دست ساخت است، مشاهده خواهند کرد. ‌‌هم‌چنان ممکن است شاهد نمایشی از بازی Contraband، جدیدترین اثر Avalanche Studios باشیم. واضح است که بازی Starfield ‌می‌تواند به‌عنوان گل سر سبد شوکیس آینده ایکس باکس مایکروسافت شناخته شود.

هم‌چنان این احتمال وجود دارد که ما شاهد نمایشی از گیم‌پلی بازی Redfall باشیم. درنهایت باید اذعان کرد که تمام موارد گفته شده در بالا در حال حاضر در حد شایعه هستند. بااین‌حال هیچ شکی وجود ندارد که حضور این آثار در شوکیس آینده ایکس باکس بتسدا می‌تواند هیجان دوچندانی به این شوکیس وارد کند و کیفیت آن را بسیار افزایش دهد.

نظر شما چیست؟ منتظر نمایش کدام اثر هستید؟ دیدگاه‌های خود را با گیمی روید به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *