خانه / اخبار / اخبار بازی / شرکت تنسنت بازی Undawn را معرفی کرد

شرکت تنسنت بازی Undawn را معرفی کرد

به تازگی شرکت تنسنت (Tencent) از پروژه‌ی در حال توسعه و جدید خود رونمایی کرد. این بازی که تحت عنوان Undawn شناخته خواهد شد، در سبک جهان باز و بقا خواهد بود و بازی‌بازان باید در دنیای گسترده‌ی آن برای حفظ جان خود تلاش نمایند. شما میتوانید به صفحه این بازی نیز مراجعه نمایید. طبق…

معرفی بازی Undawn

به تازگی شرکت تنسنت (Tencent) از پروژه‌ی در حال توسعه و جدید خود رونمایی کرد. این بازی که تحت عنوان Undawn شناخته خواهد شد، در سبک جهان باز و بقا خواهد بود و بازی‌بازان باید در دنیای گسترده‌ی آن برای حفظ جان خود تلاش نمایند. شما میتوانید به صفحه این بازی نیز مراجعه نمایید.

طبق اطلاعات منتشر شده بازی Undawn، عنوانی AAA خواهد بود که قرار است توسط استودیوی لایت‌اسپید (Lightspeed) و پشتیبانی استودیوی کوانتوم (Quantum) ساخته شود. در حال حاضر شرکت تنسنت در مورد بازی Undawn جزئیات بسیار اندکی را منتشر کرده است. مطمئنا کسب اطلاعات بیشتر از بازی Undawn برای بسیاری از علاقه‌مندان به عناوین ویدئویی بسیار هیجان‌انگیز به نظر می‌رسد؛ چرا که استودیوی تازه تاسیس لایت‌اسپید شهر لس‌آنجلس به رهبری استیو مارتین (Steve Martin) که از مدیران اسبق شرکت راکستار گیمز (Rockstar Games) به شمار می‌آید به همراه مجموعه‌ی توسعه‌دهندگان قدرتمندی که از راکستار، توکی گیمز (۲K Games)، اینسومنیاک (Insomniac) و سونی گرد هم آمده‌اند، وظیفه‌ی توسعه‌ی این بازی بزرگ و جاه‌طلبانه‌ را بر عهده دارند.

طبق اطلاعات منتشر شده، بازی Undawn کاملا رایگان خواهد بود. دنیای این بازی بسیار گسترده است و بازی‌بازان باید در آن برای بقای خود تلاش کنند. همچنین با سفر در مناطق مختلف، افراد با گروه‌ها، جناح‌های گوناگون و فرقه‌های تندرو نیز ملاقات خواهند داشت. در بازی Undawn از المان‌های عناوین سبک بقا به مانند سیستم ساخت و ساز پایگاه و ارتقای ساختمان‌های مختلف آن نیز استفاده خواهد شد. همچنین تایید شده است که بازی Undawn از حالت‌های PvP و PvE نیز پشتیبانی خواهد کرد.

آقای ریک لی (Rick Li)، توسعه‌دهنده‌ی بازی Undawn در مجموعه‌ی Lightspeed & Quantum در مورد این اثر جدید چنین اظهار داشت:

با توسعه‌ی عنوان Undawn، ما می‌خواهیم نوع جدیدی از بازی‌های اکشن را بسازیم و آزادی دنیای گسترده‌ی آن را با عناصر نقش‌آفرینی ترکیب کرده و بدون در نظر گرفتن محدودیت‌های بستر نرم‌افزاری، ژانر جدیدی را به علاقه‌مندان معرفی نماییم.

شرکت تنسنت هنوز اطلاعاتی در مورد زمان رونمایی کامل و عرضه‌ی بازی Undawn را اعلام نکرده است. در پایان شما می‌توانید ویدئوی کوتاه معرفی این بازی را در زیر مشاهده نمایید:

بازی‌بازان باید برای زنده ماندن در این دنیای گسترده، هم با دشمنان زنده دیگر مقابله کرده و هم زامبی‌هایی که در محیط پراکنده هستند را از بین ببرند. آن‌ها باید با همکاری یکدیگر منابع مختلف را پیدا کنند و آن‌ها را جمع‌آوری کرده تا در نهایت تجهیزات بهتر و اسلحه‌های قدرتمندتری را برای اعضای گروه خود بسازند.

با این وجود شرکت تنسنت در مورد بازی Undawn اعلام کرد که بقا تنها هدف بازی‌بازان برای موفقیت نخواهد بود و آن‌ها باید دائما به فکر پیشرفت و ارتقای تجهیزات خود باشند. افراد می‌توانند با کمک یکدیگر پناهگاه و پایگاه‌های متعدد ساخته و با بازی‌بازان دیگر به معاملات تجاری و مبادله‌ی تجهیزات بپردازند. همچنین دفاع از پایگاه در برابر هجوم موجودات مختلف و زامبی‌ها نیز یکی از ارکان اصلی بقا در بازی Undawn به حساب خواهد آمد.

در نهایت شرکت تنسنت اعلام کرد که فرقه‌های گوناگونی در بازی حضور پررنگ دارند که برخی از آن‌ها نام‌های Owl Gang ،Eagles ،Reivers ،Clows و Raven Squad را برای خود انتخاب کرده‌اند. همچنین برخی شخصیت‌های قابل بازی به نام‌های Yevgeny ،Roman ،Tom ،Caine و Catherine معرفی شده‌اند که اطلاعات بیشتر در مورد آن‌ها در آینده اعلام خواهد شد.

طبق اطلاعات منتشر شده، بازی Undawn قرار است بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و گوشی‌های هوشمند اندروید و iOS عرضه گردد. به تازگی شرکت تنسنت تریلر رسمی و کامل معرفی بازی Undawn را منتشر کرده است که می‌توانید در ادامه به مشاهده‌ی آن بپردازید:

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *