خانه / اخبار / اخبار بازی / عبور تعداد بازیکنان LEGO Star Wars از پنج میلیون نفر

عبور تعداد بازیکنان LEGO Star Wars از پنج میلیون نفر

با اعلام استودیوی TT Games، تعداد بازیکنان LEGO Star Wars: The Skywalker Saga از پنج میلیون نفر فراتر رفته است. استودیوی TT Games به‌تازگی در حساب توییتر رسمی LEGO Star Wars: The Skywalker Saga اعلام کرد که در مدت زمان کمتر از سه ماه از عرضه‌ی این بازی، تعداد بازیکنان آن از پنج میلیون نفر […]

با اعلام استودیوی TT Games، تعداد بازیکنان LEGO Star Wars: The Skywalker Saga از پنج میلیون نفر فراتر رفته است.

استودیوی TT Games به‌تازگی در حساب توییتر رسمی LEGO Star Wars: The Skywalker Saga اعلام کرد که در مدت زمان کمتر از سه ماه از عرضه‌ی این بازی، تعداد بازیکنان آن از پنج میلیون نفر فراتر رفته است. این بازی اکشن و ماجراجویی در دو هفته‌ی اول پس از انتشار خود بیش از ۳.۲ میلیون واحد فروش داشت که این میزان فروش، عرضه‌ی LEGO Star Wars: The Skywalker Saga را به موفق‌ترین و بزرگ‌ترین انتشار یک اثر در تاریخ سری لگو تبدیل کرد.

بازی LEGO Star Wars: The Skywalker Saga از اولین هفته‌ی عرضه در صدر جدول فروش فیزیکی بریتانیا قرار گرفت و تا مدت‌ها توانست در میان ۱۰ بازی پرفروش هفته باقی بماند. همچنین این بازی در جدول فروشی که توسط گروه تحلیلی NPD جمع‌آوری می‌شود، توانست به پرفروش‌ترین بازی آوریل ۲۰۲۲ در ایالات متحده تبدیل شود.

کاراکترهای بازی LEGO Star Wars: The Skywalker Saga

علاوه‌براین موارد، فروش دلاری اولین ماه عرضه‌ی LEGO Star Wars: The Skywalker Saga توانست رکورد جدیدی در تاریخ سری لگو به ثبت برساند و این اثر را در میان ۶ بازی پرفروش تاریخ سری تا به امروز قرار دهد. همچنین از موفقیت‌های بازی LEGO Star Wars: The Skywalker Saga می‌توان به این نکته اشاره کرد که پس از زمان عرضه‌ی بازی Monster Hunter Rise در مارس سال گذشته، این عنوان پرفروش‌ترین بازی ترد پارتی روی پلتفرم نینتندو بوده است.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga هم‌اکنون روی پلتفرم‌های پی سی، نینتندو سوییچ، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. این بازی شامل هر ۳ سه‌گانه دنیای جنگ ستارگان از فیلم Star Wars: Episode 1 – The Phantom Menace تا فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker است.

نظر شما درباره‌ی این خبر چیست؟ آن را با گیمی روید و دیگران در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

  1. ی سوال آیا این بازی برای اندروید هم منتشر میشه؟