خانه / اخبار / ایکس باکس / مشخص شدن تاریخ انتشار بازی Outward: Definitive Edition

مشخص شدن تاریخ انتشار بازی Outward: Definitive Edition

نسخه Definitive Edition بازی Outward که شامل سناریوهای جدید و چندین رویارویی منحصربه فرد در دانجن‌های بازی است، تا یک هفته‌ی دیگر در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.   نسخه Definitive Edition بازی Outward از استودیوی ناین‌داتز، در تاریخ ۱۷ می ۲۰۲۲ (۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱) عرضه خواهد شد. شرکت Prime Matter به‌عنوان ناشر این بازی، Outward:…

نسخه Definitive Edition بازی Outward که شامل سناریوهای جدید و چندین رویارویی منحصربه فرد در دانجن‌های بازی است، تا یک هفته‌ی دیگر در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

 

نسخه Definitive Edition بازی Outward از استودیوی ناین‌داتز، در تاریخ ۱۷ می ۲۰۲۲ (۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱) عرضه خواهد شد. شرکت Prime Matter به‌عنوان ناشر این بازی، Outward: Definitive Edition را برای پی سی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس منتشر خواهد کرد.

 

بازی Outward: Definitive Edition شامل نسخه اورجینال بازی به‌همراه DLC پولی آن به نام The Soroboreans and The Three Brothers است که شامل رویارویی‌های تازه در دانجن‌های دنیای بازی، بیماری‌های جدید برای مقابله و حتی سناریوهای جدید برای تحمل شکست است. علاوه‌براین، چندین ویژگی بهبود یافته‌ی دیگر مانند دسترسی به ذخایر خود در دنیای بازیکنان دیگر نیز به بازی افزوده شده است.

 

کاربرانی که نسخه‌ی اصلی بازی به همراه بسته الحاقی The Three Brothers را برای پلتفرم پی سی خریداری کرده باشند، Outward: Definitive Edition را به‌صورت رایگان دریافت می‌کنند. بازی اصلی Outward، طی سال‌های گذشته آپدیت‌ها و اصلاحیات متعددی را دریافت کرده و درحال حاضر تجربه متعادل و کم نقصی را به کاربران ارائه می‌کند.

 

در پایان نظرات خود را در این‌باره با گیمی روید و سایر کاربران در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *