خانه / اخبار / اخبار بازی / مهم‌ترین بازی‌های مرداد و شهریور ۱۴۰۲ برای پی سی و کنسول‌ها پارت ۱

مهم‌ترین بازی‌های مرداد و شهریور ۱۴۰۲ برای پی سی و کنسول‌ها پارت ۱

مهم‌ترین بازی‌های مرداد و شهریور ۱۴۰۲ برای پی سی و کنسول‌ها پارت ۱ اگرچه هنوز در ماه‌های آرام سال هستیم، تشبیه مرداد و شهریور به آرامش قبل از ان چندان بی‌راه نیست. البته این به معنای خالی بودن این بازه‌ی زمانی از عریضه نیست. در این ماه شاید عرضه‌ی مهم‌ترین بازی‌های علمی تخیلی سال بدون…

مهم‌ترین بازی‌های مرداد و شهریور ۱۴۰۲ برای پی سی و کنسول‌ها پارت ۱

اگرچه هنوز در ماه‌های آرام سال هستیم، تشبیه مرداد و شهریور به آرامش قبل از ان چندان بی‌راه نیست.

البته این به معنای خالی بودن این بازه‌ی زمانی از عریضه نیست. در این ماه شاید عرضه‌ی مهم‌ترین بازی‌های علمی تخیلی سال بدون احتساب «استارفیلد» را شاهد باشیم. بازی Armored Core 6: Fires of Rubicon استودیوی فرام‌سافتور در همین بازه عرضه می‌شود. بازی دیگر، تیراندازی جذاب فانتزی علمی تخیلی الکترونیک آرتز یعنی Immortals of Aveum است.

به علاوه شاهد بازگشت اره‌برقی هم هستیم. بازی «کشتار در تگزاس با اره برقی» عنوان ترسناک و خونینی است که علاقه‌مندان به این سبک در این ماه انتظارش را می‌کشند. یک بازی که احتمالا حداقل تا پایان سال چیزی شبیه به آن منتشر نخواهد شد.

Baldur’s Gate 3 – دوازدهم مرداد

پس از سال‌ها باقی ماندن در مرحله‌ی دسترسی زودهنگام و تلاش برای بهبود همه‌ی جوانب، بالاخره استودیوی «لاریان» این بازی را عرضه کرد. همان‌طور که انتظار می‌رفت، طرفداران مشتاق برای احیای یکی از قدیمی‌ترین مجموعه‌های نقش‌آفرینی، از آن استقبال خوبی کردند. حالا «دروازه بالدور 3» عرضه شده و همه از آن راضی هستند. اگر به ماجراجویی و D&D علاقه‌دارید و فکر می‌کنید قهرمانی درونتان هست که قدرت‌های خارق‌العاده دارد و باید بستری برای وجود و بروزش مهیا کنید، این بازی شماست.

WrestleQuest – هفدهم مرداد

استودیوی Austin 3:16 اعتقاد دارد که با وجود عرضه‌ی بازی‌های جدید WWE و AEW امسال باز هم به بازی با محوریت کشتی نیاز دارد. شاید هم پر بیراه نباشد. این بازی با عناصر نقش‌آفرینی، داستانِ عامه‌پسند آمریکایی و البته اکشن، با حرکات کشتی تجربه‌ی کاملا متفاوتی است. سفر یک قهرمان برای رسیدن به خوشبختی و مبارزه‌ی اصلی با سرنوشت، مضمونی است که بازی را متفاوت می‌کند. اگر می‌خواهید بدانید دقیقا برای یک کشتی‌گیر حرفه‌ای شدن چه کارهایی باید کرد، این بازی را از دست ندهید.

Atlas Fallen – نوزدهم مرداد

قطعا یکی از بازی‌های موردانتظار امسال برای علاقه‌مندان به اکشن‌های شلوغ، شمشیربازی‌های دقیق و محیط وسیع و، بازی Atlas Fallen است. این بازی تلاش کرده تا تاریخ را با آینده‌نگری تلفیق کند. به همین خاطر در یک سیاره‌ی دیگر، در دنیایی ناشناخته با چیزهای باستانی روبرو خواهید شد. هدف نهایی، نجات دادن انسان از دست یک خدای ظالم است.

قسمت 1 بازی Atlas Fallen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط با پست جاری