خانه / اخبار / نینتندو / نسخه نینتندو سوییچ Genshin Impact همچنان در دست ساخت است

نسخه نینتندو سوییچ Genshin Impact همچنان در دست ساخت است

باوجود اینکه نسخه نینتندو سوییچ Genshin Impact مورد بحث کاربران نیست، اما تیم سازنده اعلام کرده که این نسخه همچنان در دست ساخت است.   بازی Genshin Impact در سال ۲۰۲۰ روانه بازار شد و توانست بازخوردهای خوبی را از سوی کاربران جذب کرده و تابه‌امروز بازیکنان بسیار زیادی در حال تجربه این بازی رایگان…

باوجود اینکه نسخه نینتندو سوییچ Genshin Impact مورد بحث کاربران نیست، اما تیم سازنده اعلام کرده که این نسخه همچنان در دست ساخت است.

 

بازی Genshin Impact در سال ۲۰۲۰ روانه بازار شد و توانست بازخوردهای خوبی را از سوی کاربران جذب کرده و تابه‌امروز بازیکنان بسیار زیادی در حال تجربه این بازی رایگان هستند. ازطرفی miHoYo، سازنده و ناشر گنشین ایمپکت، سعی کرده با ارائه آپدیت‌های مختلف مدام تجربه‌ی کاربران را گسترش دهد.

 

بااین‌حال تقریبا سال گذشته بود که نسخه نینتندو سوییچ Genshin Impact معرفی شد و از آن روز دیگر خبری از این نسخه نشد. بااینکه نسخه نینتندو سوییچ این بازی مورد بحث کاربران نیست و شاید مخاطبی هم منتظر آن نباشد، اما شین یانگ، روابط عمومی استودیو miHoYo، در بیانیه خود به سایت GoNintendo اعلام کرده که نسخه نینتندو سوییچ Genshin Impact لغو نشده و همچنان در دست توسعه است.

 

وی دراین‌باره می‌گوید «نسخه نینتندو سوییچ همچنان در دست توسعه است و ما با پیشروی بیشتر در توسعه بازی، اطلاعات بیشتری را منتشر خواهیم کرد.» بااین‌تفاسیر باید منتظر ماند و ببینیم که تیم سازنده در چه زمانی نسخه نینتندو سوییچ را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

 

 

نظر شما کاربران گیمی روید در مورد بازی Genshin Impact چیست؟ آیا از تجربه بازی لذت می‌برید؟ گنشین ایمپکت هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی استیشن 5، کامپیوتر، پلی استیشن 4، اندروید و iOS در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *