خانه / اخبار / اخبار بازی / نمایش حالت واقعیت مجازی در تریلر جدید بازی F1 22

نمایش حالت واقعیت مجازی در تریلر جدید بازی F1 22

تریلر جدید بازی F1 22 ویژگی‌های گیم‌پلی حالت VR (واقعیت مجازی) را به‌تصویر می‌کشد. تجربه‌ی این بازی در حالت VR تنها روی نسخه PC امکان‌پذیر است. به‌تازگی و در جریان آخرین اخبار بازی، تریلری جدید از بازی F1 22 پخش شده است که در آن، گوشه‌هایی از گیم‌پلی حالت واقعیت مجازی اثر مذکور به‌نمایش درمی‌آید. […]

تریلر جدید بازی F1 22 ویژگی‌های گیم‌پلی حالت VR (واقعیت مجازی) را به‌تصویر می‌کشد. تجربه‌ی این بازی در حالت VR تنها روی نسخه PC امکان‌پذیر است.

به‌تازگی و در جریان آخرین اخبار بازی، تریلری جدید از بازی F1 22 پخش شده است که در آن، گوشه‌هایی از گیم‌پلی حالت واقعیت مجازی اثر مذکور به‌نمایش درمی‌آید.

در بازی ریسینگ F1 22، حالت VR تنها در نسخه‌ی پی سی در دسترس خواهد بود؛ البته شاید در آینده شاهد عرضه‌ی این حالت برای پلتفرم‌هایی مثل پلی استیشن VR2 هم باشیم. بازیکنان F1 22 ازطریق ورود به‌بخش F1 Life mode می‌توانند در بخش واقعیت مجازی (VR) به اتومبیل‌رانی با خودروهای فرمول یک و فرمول دو موجود در این حالت بپردازند. گفتنی است که بازی F1 22 با اضافه کردن جزئیات تازه به‌سیستم‌های برخورد و آیرودینامیک خودروها، تجربه‌ای واقع‌گرایانه‌تر نسبت‌به نسخه‌ی قبلی را ارائه خواهد کرد.

بازی F1 22 در اولین روز از ماه ژوئیه (۱۰ تیر) راهی پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، پی سی، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس خواهد شد. در ادامه توجه شما را به‌این تریلر از بازی جلب می‌کنیم.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *