خانه / اخبار / اخبار بازی / نمایش Cuphead: The Delicious Last Course در رویداد Summer Game Fest

نمایش Cuphead: The Delicious Last Course در رویداد Summer Game Fest

با تایید اکانت توییتر رویداد سامر گیم فست، مشخص شد که در این مراسم شاهد نمایشی اختصاصی از بازی Cuphead: The Delicious Last Course خواهیم بود. به‌تازگی و در جریان آخرین اخبار بازی، اکانت رسمی رویداد سامر گیم فستِ جف کیلی در توییتر، از نمایش گیم‌پلی بازی Cuphead: The Delicious Last Course در رویداد خبر […]

با تایید اکانت توییتر رویداد سامر گیم فست، مشخص شد که در این مراسم شاهد نمایشی اختصاصی از بازی Cuphead: The Delicious Last Course خواهیم بود.

به‌تازگی و در جریان آخرین اخبار بازی، اکانت رسمی رویداد سامر گیم فستِ جف کیلی در توییتر، از نمایش گیم‌پلی بازی Cuphead: The Delicious Last Course در رویداد خبر داده است. این بازی که قرار است در تاریخ ۳ ژوئیه (۹ تیر) راهی پلتفرم‌های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، نینتندو سوییچ و پی سی شود،

بازی Cuphead: The Delicious Last Course قرار است با نمایشی جدید در طول برگزاری رویداد Summer Game Fest پیش از عرضه رسمی آن به‌استقبال طرفداران خود برود. گفتنی است که بازی Cuphead: The Delicious Last Course تنها اثری نیست که قرار است در رویداد سامر گیم‌ فست حضور داشته باشد؛ چرا که بازی‌هایی مثل Call of Duty: Modern Warfare 2، بازی کالیستو پروتکل و بازی Gotham Knights نیز با نمایش‌هایی ویژه و مفصل در این رویداد حاضر خواهند شد.

مراسم افتتاحیه‌ی سامر گیم فست با میزبانی و اجرای جف کیلی در روز پنج‌شنبه (۱۹ خرداد) راس ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه به‌وقت تهران برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *