خانه / اخبار / اخبار بازی / ویدیویی از بخش ابتدایی بازی S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl

ویدیویی از بخش ابتدایی بازی S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl

اخیرا ویدیویی از بازی S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl منتشر شده که بخش ابتدایی بازی را نمایش می‌دهد. یکی از بازی‌هایی که در چند وقت اخیر شرایط توسعه عجیبی را تجربه کرده، S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl است. این بازی که در استودیو GSC Game World واقع در کشور اکراین ساخته می‌شد، پس از حمله […]

اخیرا ویدیویی از بازی S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl منتشر شده که بخش ابتدایی بازی را نمایش می‌دهد.

یکی از بازی‌هایی که در چند وقت اخیر شرایط توسعه عجیبی را تجربه کرده، S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl است. این بازی که در استودیو GSC Game World واقع در کشور اکراین ساخته می‌شد، پس از حمله نظامی روسیه به این کشور شرایط سختی را پشت سر گذاشت و سازندگان مجبور شدند تا عرضه آن را به سال ۲۰۲۳ موکول کنند. بااین‌حال اخیرا ویدیویی از بازی پخش شده که بخش‌های آغازین آن را نشان می‌دهد؛ جایی که شخصیت اصلی سوار بر یک کامیون در حال نزدیک شدن به منطقه ممنوع چرنوبیل است. در ادامه می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید:

 

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl مثل نسخه‌های قبلی این مجموعه، ترکیبی از شوتر اول‌شخص و تجربه بقا‌محور است و حتی می‌توان رگه‌هایی از ترس را هم در آن مشاهده کرد. بازیکنان باید علاوه‌بر روبه‌رو شدن با دشمنان مختلف، حواس‌شان به مواردی مثل غذا و خواب هم باشد و البته که تماس با موارد رادیواکتیو هم در صورتی که مورد درمان قرار نگیرد، به قیمت جان کاراکتر تمام خواهد شد. در جهان بازی گروه‌های مختلفی حضور دارند که در ارتباط با آن‌ها و همینطور نحوه انجام مأموریت‌ها آزادی‌عمل خواهید داشت.

بازی S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl قرار است در سال ۲۰۲۳ برای کامپیوتر و کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس منتشر شود و از روز عرضه ازطریق گیم پس در دسترس خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *