خانه / اخبار / اخبار بازی / پخش تریلر گیم پلی بازی استراتژی Victoria 3

پخش تریلر گیم پلی بازی استراتژی Victoria 3

به‌تازگی استودیوی پارادوکس اینتراکتیو تریلری از گیم‌پلی بازی استراتژی Victoria 3 منتشر کرده است و در آن به شرح آزادی بازیکنان در ساخت تاریخ منحصر‌به‌فرد تمدن خود پرداخته است. اخیرا در جریان رویداد PC Gaming Show تریلری از گیم‌پلی Victoria 3، جدیدترین بازی بزرگ و استراتژیک شرکت پارادوکس اینتراکتیو منتشر شد که جزئیاتی از آن…

به‌تازگی استودیوی پارادوکس اینتراکتیو تریلری از گیم‌پلی بازی استراتژی Victoria 3 منتشر کرده است و در آن به شرح آزادی بازیکنان در ساخت تاریخ منحصر‌به‌فرد تمدن خود پرداخته است.

اخیرا در جریان رویداد PC Gaming Show تریلری از گیم‌پلی Victoria 3، جدیدترین بازی بزرگ و استراتژیک شرکت پارادوکس اینتراکتیو منتشر شد که جزئیاتی از آن را به طرفدارهای این سری ارائه می‌کند. داستان این نسخه در قرن نوزدهم و اوایل قرن بیستم رخ خواهد داد؛ جایی که برخلاف بازی‌های دیگر پارادوکس اینتراکتیو به مانند Europa Universalis، شاهد تمدن‌های اجتماعی شبیه‌سازی شده هستیم. در این بازی بازیکنان باید کشورهای خود را ازطریق رشد صنعت، تجارت و تصمیم‌های سیاسی توسعه دهند.

ارزش تکرار بالای Victoria 3، یکی از ویژگی‌های کلیدی بازی به شمار می‌آید. از آنجایی که این اثر یک بازی استراتژیک گسترده است، بازیکنان می‌توانند برای تجربه‌های مختلف از انواع جناح‌ها در بازی استفاده کنند و کنترل آن‌ها را به‌دست گیرند. این امر کمک می‌کد که هر کشور توسعه یافته دارای اجتماعی منحصر‌به‌فرد باشد که در آن هر فرد دارای عقاید شخصی، ترجیحات سیاسی و استانداردهای زندگی خاص خود است.

گیم‌پلی بازی Victoria 3 ماهیتی نسبتا آزاد خواهد داشت و به مانند آثار مشابه این سبک همچون Crusader Kings 3 یا Hearts of Iron 4 به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا شرایط برد نهایی خود را تعیین کنند. درواقع بازیکنان می‌توانند به‌جای داشتن یک هدف از پیش تعیین شده و دنبال کردن آن، خود در مورد اهداف حکومتشان تصمیم بگیرند که ممکن است این هدف در مقیاس کوچکتر مانند متحد کردن تمام اروپا تحت یک حکومت واحد یا یک هدف بزرگتر مانند تسلط کامل بر جهان باشد.

 

 

بازی Victoria 3 قرار است روی پلتفرم پی سی عرضه شود، اما هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارد.

نظر شما درباره‌ی اخبار بازی چیست؟ آن را با گیمی روید در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *