خانه / اخبار / کشف پیام های پنهانی سازنده Stray با اسکن کدهای QR بازی

کشف پیام های پنهانی سازنده Stray با اسکن کدهای QR بازی

بازیکن‌ها با جست‌وجو در محیط‌های شلوغ بازی Stray می‌توانند ایستراگ‌هایی را در قالب کدهای کیوآر کشف کنند که حاوی پیام‌هایی از سوی استودیو BlueTwelve است. بازی Stray تعدادی Easter Egg یا نکات پنهانی را در مناطق پرجمعیت خود مخفی کرده است. با اینکه هنگام صحبت با برخی از ربات‌ها می‌توان متوجه اشارات کوتاه به بازی…

بازیکن‌ها با جست‌وجو در محیط‌های شلوغ بازی Stray می‌توانند ایستراگ‌هایی را در قالب کدهای کیوآر کشف کنند که حاوی پیام‌هایی از سوی استودیو BlueTwelve است.

بازی Stray تعدادی Easter Egg یا نکات پنهانی را در مناطق پرجمعیت خود مخفی کرده است. با اینکه هنگام صحبت با برخی از ربات‌ها می‌توان متوجه اشارات کوتاه به بازی Skyrim شد و دیلم مشهور گوردون فریمن در بازی Half-Life را در بخشی از بازی مشاهده کرد، اما شاید کشف کدهای QR در بازی کار به‌مراتب دشوارتری باشد. در Stray برای کسانی که به کاوش در محیط‌ها می‌پردازند، پاداش‌های لذت‌بخش و جذابی در نظر گرفته شده است.

باتوجه‌به اینکه بازی Stray درحال‌حاضر در دسترس کاربران پلتفرم‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و کامپیوتر قرار دارد، کشف نکات مخفی از محیط‌های خیره‌کننده‌ی محصول، به سرعت جلو می‌رود. برخی از جالب‌ترین ایستراگ‌ها، کدهای کیوآر هستند که هنگام اسکن، یک کد باینری را نشان می‌دهند. ترجمه‌ی این کدها به زبان انگلیسی شماری از پیام‌های جذاب از سوی استودیو BlueTwelve، توسعه‌دهنده‌ی بازی را ارائه می‌دهد.

همان‌طور که کاربری از ردیت با نام Only_Beat1035 کشف کرد، یکی از کانال‌های تلویزیون تعاملی در منطقه‌ی زاغه‌نشین یا Slums یک کد QR کوچک را در سمت چپ پایین صفحه‌ی نمایش پنهان کرده است. با اسکن این کد به پیام «Hello you! :3» از طرف سازنده‌ی بازی برخواهید خورد که در نوع خود جالب‌توجه است.

 

کاربر دیگری از ردیت با نام Bashfullylascivious نیز کد کیوآر دیگری را به اشتراک گذاشت که در مکان قبلی ظاهر شده بود. این پیام، پانگرام انگلیسی «The quick brown fox jumps over 13 lazy dogs» به معنای «روباه قهوه‌ای رنگ چابک از روی سگ تنبل پرید» را نشان می‌دهد، اما جای نام حیوانات با ایموجی عوض می‌شوند

پانگرام یک جمله است که تمام حروف یک زبان را در خود دارد و از آن برای آزمایش ماشین‌های تحریر و کیبوردها استفاده می‌شود.

این ایستراگ‌ها سطح جدیدی از کاوش را به بازی Stray می‌آورند. با اینکه می‌توان این بازی ماجراجویی را در عرض چند ساعت به اتمام رساند، اما بازیکن‌ها با جست‌وجوی گوشه‌وکنار می‌توانند به این شکل نکات جالبی را پیدا کنند. همان‌طور که گیمرهای بیشتری به تجربه‌ی بازی می‌پردازند، می‌توان انتظار کشف نکات پنهانی بیشتری را در آینده داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *