فرم ارسال درخواست بازی و برنامه

در راستای بهبود خدمات ارائه شده برای ایرانیان عزیز، بسیار خوشحال و سرحال هستیم که اعلام کنیم به شما فرصتی برای درخواست اپلیکیشن مورد نیاز خود در گیمیروید می‌دهیم. با توجه به قید وشرط تحریم‌ها و مشکلات بروز شده در دسترسی به برخی اپلیکیشن‌های ضروری برای کاربران اندروید، ما به عنوان تیم گیمیروید سعی در پوشش و بهبود دسترسی شما به نیازمندی‌های مشترک داریم. لذا، اگر قصد داشتید به هر نوع اپلیکیشن خاصی در گوگل پلی دسترسی پیدا کنید و آن را در گیمیروید نیافتید، می‌توانید از طریق صفحهٔ درخواست زیر، درخواست خود را ثبت کنید:

  • 1 در صورتی که یک بازی آپدیت داد لطفا در صفحه کامنت همون بازی گزارش آپدیت رو ارسال کنید. با این کار کمک بزرگی به تیم ما در رابطه با بررسی درخواست های جدید میکنید.
  • 2 درخواست بازی و برنامه های شما پس از بررسی تیم پشتیبانی تا 24 الی 72 ساعت در سایت قرار خواهد گرفت. لذا از درخواست متعدد خودداری فرمایید. همچنین به دلیل درخواست های زیاد و شلوغی، اگر درخواست های شما در این بازه زمانی در سایت قرار نگرفت میتوانید مجددا درخواست خود را ارسال کنید.
  • 3 درخواست بازی و برنامه هایی که به هر دلیلی غیرقانونی و غیراخلاقی می باشد پذیرفته نخواهد شد. همچنین قرار گرفتن نسخه مود بازی های انلاین معروف امکان پذیر نمی باشد در صورتی که بازی موردنظر مود شود در سایت قرار میگیرد.
  • 4 امکان درخواست بازی های پولی نیز در سایت وجود دارد. به این صورت که نسخه رایگان آنها بدون هیچ محدودیتی در سایت قرار خواهد گرفت.

  سوالات متداول

  لینک های ارسالی مربوط به چه سایت هایی باشد؟

  لینک های ارسالی تنها درصورتی بررسی میشود که از سایت های گوگل پلی، مایکت و یا بازار فرستاده شود.

  آیا تمامی بازی های به صورت مود شده قرار میگیرد؟

  خیر امکان دارد بعضی از بازی ها مود نشود اما درصورتی که مود شود در اسرع وقت قرار میگیرد.

  درخواست بازی و برنامه بدون محدودیت می باشد؟

  بله تمامی درخواست ها رایگان می باشد و شما هرچقدر که نیاز داشته باشید میتونید درخواستتون رو برای ما ارسال کنید.