خانه / بازی / دانلود بازی هشتمین حمله 2

هشتمین حمله 2

هشتمین حمله 2
  • آپدیت
  • نسخه 1.6
  • اندروید 5.0
  • دسته /
  • قیمت رایگان
  • رای: 35
  • نظر: 3
محبوبیت 88% 88%
دانلود گزارش آپدیت

اسکرین شات ها

هشتمین حمله 2هشتمین حمله 2هشتمین حمله 2هشتمین حمله 2

هشتمین حمله 2 – اسلحه رو بدست بگیرید و به جنگ با دشمن بروید و شهر خرمشهر رو آزاد کنید! اگر طرفدار بازی های جنگی و هیجان انگیز هستید ادامه این مطلب رو از دست ندید! بازی جذاب هشتمین حمله 2 از استودیو می باشد که با تعداد دانلود +200 هزار و امتیاز 4.5 یکی از جذاب ترین های این دسته در مارکت های ایرانی نظیر کافه بازار قرار گرفته است! هم اکنون شما دوستداران عزیز این بازی می توانید آن را به صورت دو نسخه مود و اصلی با لینک نیم بها از ربات و سایت گیمی روید دانلود و لذت ببرید.

خرمشهر در محاصره نیروهای دشمن قرار گرفته و هر لحظه بر تعداد آنها افزوده می شود. بخش زیادی از شهر به ویرانه ای بدل گشته که دیگر نشانه ای از زندگی در آن نیست. خیابان های خرمشهر پر شده از بوی خون مردم بی گناهی که به جرم دفاع از میهن خود به خاک و خون کشیده شده اند. مردم همه اسلحه به دست شده اند و با جمعیت کم خود جلوی ارتش تا بن دندان مسلح دشمن ایستادگی می کنند. ارتش مهاجم قول داده بود یک روزه خرمشهر را به تصرف خود در آورد، اما هرگز فکر نمی کردند با چنین دفاع جانانه ای از سمت مردم مواجه شوند. محمد جهان آراء همراه چند نفر از آخرین رزمندگان باقیمانده در روزهای پایانی قبل از سقوط خرمشهر با تجهیزات محدودی که داشتند جلوی دشمنان ایسادگی کردند و در مناطقی آنها را عقب راندند.

بازی هشتمین حمله 2 (دفاع از خونین شهر) در ادامه بازی پرطرفدار هشتمین حمله، به روایت داستانی از روزهای خونین خرمشهر می پردازد و شما در نقش یکی از رزمندگان ایرانی در مقابل ارتش دشمن به دفاع از شهر می پردازید و با تجهیزات و اسلحه های متنوع نباید اجازه دهید شهر به تصرف دشمن در آید.

هشتمین حمله 2
دانلود بازی هشتمین حمله 2 با لینک مستقیم
  1. چطور مود میشه سکه بینهایت نیست

    1. با سلام کلاش طلایی را فعال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات

ارسال درخواست فقط مخصوص کاربران است.

error: