پذیرش تبلیغات

تیم گیمی روید با افتخار و 24 ساعته اماده پاسخگویی به درخواست های شما دوستداران عزیز می باشد و امیدواریم بتوایم خدمات با کیفیتی را در اختیارتان بگذاریم..! تمام تبلیغات صورت گرفته باید مغارت با قوانین جمهوری اسلامی باشد و هرگونه تبلیغ فیک و … صورت نخواهد گرفت. همچنین هرگونه استفاده دروغ از لوگو و نشان گیمی روید پیگیری قانونی دارد.
643Kبازدید کننده ماهیانه
4.7Mبازدید ماهیانه
🇮🇷 الکسا ایران 4,143
🌎 الکسا جهانی 247,425
همراهی‌تان در تبلیغات ما افتخار ماست! با برنامه‌های تبلیغاتی متنوع و خلاقانه‌ای که برای شما عزیزان آماده کرده‌ایم، قصد داریم تا به کسب و کارها در انتشار و ترویج محصولات و خدمات خود کمک کنیم. از اعتماد شما به گیمیروید در انتخاب طرح‌های تبلیغاتی خود سپاسگزاریم. در گامی بزرگ به سوی تبلیغات، پلان‌های متنوعی را برای شما آماده کرده‌ایم. نیازهای گوناگون کسب و کارها را در نظر گرفته و طرح‌های مناسب برای ارائه به شما تدارک دیده‌ایم. با توجه به تخصص و تجربه‌ی ما، به شما کمک می‌کنیم تا با انتخاب مناسب بهترین نتیجه را در تبلیغات خود ببینید. با پیوستن به جامعه‌ی تبلیغاتی ما، ضمانت می‌دهیم که تبلیغات شما موثر و قابل توجه خواهد بود.

رزرو بنر تبلیغاتی

با توجه به لیست جایگاه ها که در بالای این بخش قرار گرفته می توانید برای رزرو و پشتیبانی بیشتر در این رابطه با ایمیل و ایدی پشتیبانی ما در ارتباط باشید. سعی میکنیم در اولین فرصت پاسخگوی شما باشیم و جایگاه های متناسب با نظر شما رو در آینده نزدیک اضافه کنیم! منتظر پیام های شما هستیم.

سوالات متداول

پنل های تبلیغاتی بیشتری در سایت وجود دارد؟

اگر جایگاه اختصاصی در سایت مدنظر دارید با دریافت مبلغ بیشتر امکان درج تبلیغ شما در جایگاه اختصاصی وجود دارد.

بنر های تبلیغات در چه تایمی قرار میگیرد؟

بنر های شما به محض خالی بودن جایگاه خریداری شده، در هر ساعتی که تایین کنید قرار میگیرد.

آیا امکان لغو تبلیغ پس از واریزی وجود دارد؟

با توجه به محدودیت های سایت گیمی روید پس از واریز مبلغ، امکان برگشت 40 درصد آن وجود دارد.