خانه / بازی / دانلود بازی Idle Space Business Tycoon

Idle Space Business Tycoon

Idle Space Business Tycoon
  • آپدیت
  • نسخه 2.1.19
  • اندروید 5.1
  • دسته /
  • قیمت رایگان
  • رای: 1
  • نظر: 2
محبوبیت 100% 100%
دانلود گزارش آپدیت

اسکرین شات ها

Idle Space Business TycoonIdle Space Business TycoonIdle Space Business TycoonIdle Space Business Tycoon

Idle Space Business Tycoon – سرمایه دار تجارت نام جالب یک بازی سرگرم کننده از سبک های شبیه سازی و مدریتی که توسط استودیو Craft Game World ساخته شده است و با طراحی ها و گرافیکی خوش ساخت به استقبال شما می آید! Idle Space Business Tycoon به شما امکان می دهد یک کسب و کار در فضا با ساختمان های متنوعی که می توانید بسازید باز کنید. شما می توانید برای ساخت یک تسهیلات درآمد کسب کنید و در برخی موارد مقداری پول از بانک وام بگیرید. Idle Space Business Tycoon کسب و کار فضایی را که برای رشد به آن نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهد. مکانیک ساخت بازی کاملاً متفاوت خواهد بود، بنابراین باید پول را بین ارتقا یا ساختن یک ساختمان جدید به درستی مصرف کنید. در عین حال، می توانید به راحتی از طریق ارتقاء قفل جلوه های ویژه را باز کنید یا برای خرید الماس های بیشتر از بانک پول قرض کنید. امروز هم تصمیم داریم این بازی جالب را معرفی نماییم و آخرین نسخه اش را برای دانلود قرار بدهیم پس ، همراه گیمی روید باشید. هنگام راه‌اندازی Idle Space Business Tycoon، تلاش برای ایجاد یک کسب‌وکار در فضا برای بازیکنان جالب خواهد بود. این مؤسسه از طریق مدیریت و ارتقاء شما برای به دست آوردن مقدار مشخصی فعالیت خواهد کرد و به مرور زمان می توانید تجارت خود را به دلیل داشتن محصولات مختلف گسترش دهید. در عین حال، این یک بازی بیکار است، بنابراین چالش های پیچیده زیادی وجود نخواهد داشت که بتوانید با آن روبرو شوید.

بازیکنان گیم پلی بازی را برای مدیریت می یابند و اطمینان حاصل می کنند که استقرار شما می تواند پایدار عمل کند. در عین حال، مقدار پول تولید شده در هر ثانیه شما را جذب می کند و از شما می خواهد که اگر دائماً به پول نیاز دارید، آن را جمع آوری کرده و بفروشید. ویژگی های بازی های بیکار را دارد و قبل از صرف مقدار مشخصی پول برای کارخانه های خود، باید اطلاعات را به دقت مطالعه کنید. ساختمان کارخانه کاملاً با سایر بازی های بیکار متفاوت خواهد بود. نکته جالبی که در Idle Space Business Tycoon نمایان می شود این است که ساخت کارخانه با سایر بازی های بیکار متفاوت خواهد بود. به طور خاص، این بازی به جای پرداخت یک بار برای باز کردن قفل یک ساختمان، شما را ملزم به پرداخت مراحل مختلف می کند. لیستی از ملزومات ساختمان وجود خواهد داشت و برای برآورده کردن این الزامات، باید مقدار مشخصی پول خرج کنید. پس از تکمیل درخواست، ساختمان شروع به کار خواهد کرد. نواری وجود خواهد داشت که نشان می دهد یک ساختمان در حال بهره برداری است و تعداد محصولات به طور مداوم در طول زمان افزایش می یابد. در همان زمان، شما همچنین می توانید تصمیم بگیرید که محصولات را بفروشید یا آنها را در فضای ذخیره سازی ذخیره کنید، و ذخیره سازی فقط می تواند محدودیت خاصی داشته باشد، بنابراین بازیکنان باید در نظر بگیرند. علاوه بر این می توانید از پولی که محصولات می فروشید برای افزایش راندمان تولید ساختمان ها استفاده کنید و ساختمان ها در این بازی دو جلوه متفاوت خواهند داشت.

شما از پول خود برای بهبود سطح ساختمان استفاده خواهید کرد و به مرور زمان خواهید دید که چقدر اعتبار می توانید کسب کنید. در عین حال، مزایای ارتقاء بسیار جالب است، مانند کمک به شما برای باز کردن قفل ارتقاءهای ویژه که تأثیرات مثبتی را برای تولید ساختمان مورد نظر هر کسی به ارمغان می آورد. علاوه بر این، هنگامی که نوار ارتقا را تکمیل می کنید، جوایز خاصی نیز دریافت می کنید، بنابراین تمایل به ارتقای ساختمان را احساس خواهید کرد. اگر می خواهید در Idle Space Business Tycoon درآمد زیادی کسب کنید، مطمئناً یک ساختمان واحد نخواهید داشت اما سعی کنید ساختمان های جدید بسازید. همزمان با مکانیزم تقسیم پول بر اساس نیازمندی های ساختمانی، می توانید استفاده از پول خود را در نظر بگیرید. ورود جدید تغییر قابل توجهی در توسعه ایجاد می کند و بازی از منابع مختلف زیادی استفاده می کند. علاوه بر اعتبار، الماس نیز منبعی قابل توجه است و ارتباط بین این دو منبع این است که می توانید اعتبار را با الماس مبادله کنید. در عین حال، اگر برای استفاده فوری به الماس نیاز دارید اما اعتبار کافی ندارید، بازی مکانیزم بانکی ارائه می دهد که به شما امکان می دهد مقدار مشخصی پول را قرض کنید. تا زمانی که پول را به بانک برگردانید به رشد پایه خود ادامه می دهید و این یک مکانیسم جالب و مفید برای کاربران است. پس اگر به چنین بازی هایی علاقه دارید ، میتوانید این بازی را از دانلود باکس زیر دانلود نمایید و آخرین نسخه اش را روی اسمارت فون های خودتان داشته باشید!

Idle Space Business Tycoon
دانلود بازی Idle Space Business Tycoon با لینک نیم بها
Show/Hide اطلاعات
  1. سلام این فایل نصب این بازی قرار داده نشده است

    1. سلام مشکل برطرف شد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات

ارسال درخواست فقط مخصوص کاربران است.

error: