خانه / بازی / دانلود بازی Warhammer 40000: Space Wolf
Warhammer 40000: Space Wolf Warhammer 40000: Space Wolf

Warhammer 40000: Space Wolf

محبوبیت 100%
 • بروزرسانی
 • نسخه
  1.4.60
 • اندروید
  5.1
 • سازنده
  HeroCraft Ltd.
 • امتیاز
  4.4
 • رای
  +108.000
 • دانلود
  +1M
 • رده سنی
  +16
 • حجم
  336MB
 • دسته
  /
 • قیمت
  رایگان
 • نیاز به اینترنت
  دارد

دانلود بازی Warhammer 40000: Space Wolf

Warhammer 40000: Space Wolf – وارمهمر 40 هزار : گرگ فضایی عنوانی تاکتیکال و مولتی پلیر با گیم پلیی استراتژی برای اندروید میباشد که توسط استودیو HeroCraft Ltd. ساخته شده است و این استودیو جدایی از اینکه تعداد بازی زیادی در کارنامه خود دارد ، اینبار یکی از بازی های خوش ساختش را مورد بررسی قرار داده ایم که امروز نیز آپدیت جدیدی برایش منتشر شده است و ماهم مثل همیشه این بازی را برای شما گیمر ها فراهم کرده ایم ، پس همراه گیمی روید باشید. Warhammer 40000: Space Wolf یک بازی استراتژیک نوبتی است که در آن بازیکن شخصیت را کنترل می کند و از کارت های خود برای از بین بردن دشمنان در زمین استفاده می کند. در عین حال، آنها همچنین می توانند حالت های بازی بسیاری را با چالش های مختلف تجربه کنند و فرصت باز کردن کارت های قدرتمند جدید را داشته باشند. در این بازی ، بازیکنان برای ملاقات با دشمنان سرسخت، Chaos Space Marins، سفری را در فضا آغاز خواهند کرد. شما از سلاح های کارتی که دارید برای حمله به آنها استفاده خواهید کرد. در عین حال، با گذشت زمان، می‌توانید تعداد کارت‌های خود را نیز افزایش دهید تا بر حالت‌های بازی چالش برانگیز غلبه کنید. بنابراین یک سفر طولانی در فضا خواهد بود که از آن عبور خواهید کرد. نسخه جدید بازی تغییرات زیادی را به همراه دارد که روی گیم پلی بازیکنان تاثیر می گذارد و قطعاً نباید آن را از دست بدهید. فصل جدید کوئست اضافه شده است و بازیکنان برای تکمیل آن به سفر خود ادامه خواهند داد. به طور همزمان، برخی از آمار کارت ها تنظیمات خاصی داشته اند، و برخی از آن زمان به هم خورده اند. علاوه بر این، حد مجاز سطحی که در حال حاضر می توانید به آن برسید 20 است، بنابراین بازیکنان در این نسخه از قدرت بیشتری پشتیبانی می کنند. در Warhammer 40000: Space Wolf، هر اقدامی که در بازی انجام می دهید توسط کارت ها کنترل می شود.

بنابراین، با توجه به تعداد کارت هایی که در هر نوبت ظاهر می شوند، باید از آنها به درستی استفاده کنید، و آنها به چندین دسته مختلف تقسیم می شوند. نوع اول فقط بر تحرک تمرکز دارد. نوع دوم شما را قادر می سازد تا حملاتی را انجام دهید و همچنین می توانید در صورت عدم توانایی حرکت صحیح از این کارت برای حرکت استفاده کنید. علاوه بر این، برخی از کارت ها دارای اثراتی هستند که به شما در مبارزه کمک می کنند. کار شما ساده است: کنترل شخصیت ها برای شکست دادن تمام دشمنانی که در میدان ظاهر می شوند. در عین حال، هر شخصیت نقش متفاوتی را ترجیح می دهد، بنابراین مجموعه کارت آنها نیز تغییرات خاصی خواهد داشت. علاوه بر این، در هر نوبت، تعداد اقداماتی را که می توانید در سمت راست صفحه انجام دهید، مشاهده خواهید کرد و اگر دشمن از قبل در محدوده قرار داشته باشد و بیش از 1 داشته باشد، می توانید زنجیره های حمله ایجاد کنید. علاوه بر حالت داستانی، چند حالت بازی دیگر نیز برای مقابله با چالش‌های متنوع‌تر پیدا می‌کنید. شما برای حالت بقا به یک محیط عجیب و غریب سفر خواهید کرد و با بسیاری از دشمنان Chaos برای پاداش های کاملاً چشمگیر روبرو خواهید شد. حالت PVP به شما این امکان را می دهد که در مقابل سایر بازیکنان قرار بگیرید و قدرت و مهارت های خود را در برابر آنها به نمایش بگذارید. بازیکنان در این حالت به خوبی مجهز هستند و شما باید استراتژی های مناسبی داشته باشید. قدرت کارت‌ها تغییر کرده است و کارت‌های جدید به تازگی در Warhammer 40000: Space Wolf معرفی شده‌اند، بنابراین شما همچنان زمان خود را صرف باز کردن قفل کارت‌های جدید خواهید کرد. کارت‌هایی با ویژگی‌های مختلف، موارد کمیاب متفاوتی دارند که می‌توانید قفل آن‌ها را باز کنید.

دانلود مشخصات آموزش ها

آموزش نصب بازی ( ویدیو آموزشی در نوار کمک پایین عکس های بازی قابل تماشا هست ) :

1 – به مدیریت فایل رفته و به این پوشه ذخیره سازی محلی (  / Android / obb ) بروید.

2 – بررسی کنید که آیا پوشه ای به نام ( com.herocraft.spacewolf ) وجود دارد یا خیر، یک پوشه با نام ( com.herocraft.spacewolf ) ایجاد کنید.

3 – فایل ( main.82099.com.herocraft.spacewolf.obb ) را به پوشه محلی ذخیره سازی ( / Android / obb / com.herocraft.spacewolf ) منتقل کنید.

4 – سپس بازی را اجرا کنید و لذت ببرید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *