خانه / بازی / دانلود بازی Mr Pumpkin 2: Walls of Kowloon
Mr Pumpkin 2: Walls of Kowloon Mr Pumpkin 2: Walls of Kowloon

Mr Pumpkin 2: Walls of Kowloon

محبوبیت 80%
 • بروزرسانی
 • نسخه
  1.0.15
 • اندروید
  5.1
 • سازنده
  LilithGames
 • امتیاز
  4.3
 • رای
  +400
 • دانلود
  +5K
 • رده سنی
  +7
 • حجم
  453MB
 • دسته
  /
 • قیمت
  3 دلار
 • نیاز به اینترنت
  ندارد

دانلود بازی Mr Pumpkin 2: Walls of Kowloon

Mr Pumpkin 2: Walls of Kowloon – آقای کدو تنبل 2: دیوارهای کاولون یک بازی ماجراجویی نقطه و کلیک است که از شهر Walled Counted استفاده می کند تا به بازیکنان سفر هیجان انگیز بدهد. این بازی ادامه “آقای سریال کدو تنبل است ، اما داستان آن متفاوت و درس های جدید بسیاری برای بازیکنان وجود دارد. هنگام آمدن به این بازی ، اولین چیزی که بازیکن شاهد آن هست، گرافیک اصلی دستی آن میباشد. گرافیک های دستی مانند این باعث می شود بازیکن لذت بخش تر شود و این معنی خاصی برای بازیکن دارد که خود را کشف و احساس کند. در این بازی ، Kowloon City مکان مناسبی برای بهره برداری از زندگی انسان از طریق دیدگاه های مختلف است و اسرار زیادی برای بازیکنان نیز دارد. اگر به دنبال یک بازی با گیم پلی سرگرم کننده هستید و یک داستان ماجراجویی اسیر دارید ، این یک انتخاب عالی خواهد بود. پس همراه گیمی روید باشید. گیم پلی نقطه و کلیک با پیمایش جانبی است ، بنابراین بازیکنان محدود به کاوش در جهان خواهند بود ، اما بازیکنان در تعامل با محیط انتخاب بیشتری خواهند داشت. گیم پلی همچنین به بازیکنان پازل های بی شماری پیچیده به اشکال مختلف می دهد و در بعضی از موارد در محیط اطراف پنهان است.

تعامل با محیط اطراف نه تنها به بازیکنان کمک می کند تا طرح را کشف کنند ، بلکه می توانند برخی از وقایع ، بازی های کوچک یا برش را نیز به وجود آورند. این بازی گیم پلی ساده ای دارد ، بنابراین بر بهره برداری از شخصیت ها و ساخت داستان تمرکز دارد. بازیکنان آزاد هستند که بتوانند در سطح شهر حرکت کنند و به صورت جداگانه تعامل داشته باشند ، هر کدام یک داستان پنهان برای بازیکنان برای کشف و احساس دارند. و حتی بازیکنان می توانند امروزه از طریق داستانهایی در جامعه ، برخی از درس ها را برای خود جلب کنند. Mr Pumpkin 2: Walls of Kowloon مکان های مختلفی برای بازیکنان برای سفر به اطراف دارد که هر یک از آنها یک تجربه جدید برای بازیکنان است. و بازیکنان در صورت موفقیت در پیشرفت داستان می توانند مناطق پنهان اضافی را باز کنند. این بازی هیچ عناصر اکشن یا رویدادهای شدید ندارد ، اما پیشرفت بازی آهسته و ملایم برای لذت بردن از بازیکنان دارد. این بازی همچنین فضایی مطابق با گیم پلی را برای بازیکنان ایجاد می کند تا تجربه بهتری داشته باشند. هر مکان در این شهر همیشه داستانهای پنهان زیادی دارد. علاوه بر این داستانها ، کمک های بسیاری از شخصیت های پشتیبان دیگر نیز وجود دارد.

هر شخصیت شخصیتی منحصر به فرد دارد و این باعث می شود جامعه در این شهر پیچیده تر و متنوع تر شود. بازیکنان می توانند در اطراف شهر کاوش کنند ، با اشیاء تعامل داشته باشند ، معماها را حل کنند ، یا بنشینند و از داستان هر شخصیت لذت ببرند. نکته جالب تر این است که بازیکنان می توانند با هر شخصیت گپ بزنند تا اطلاعات مفیدی را بدست آورند یا از داستان خود سوء استفاده کنند. این بازی پازل های بی شماری را که در طول داستان Progress Progress برای سرگرمی بازیکنان پنهان شده است ، اضافه می کند. معماها متنوع هستند و برخی حتی نکات پراکنده در اطراف محیط اطراف نیز دارند. حل پازل یک عمل مهم برای پیشرفت داستانها است. این می تواند برخی از کارکردهای جدید را باز کند ، یا برخی از مکان های پنهان را باز کند. همچنین ، این معما می تواند برخی از اسرار را که ماهیت واقعی این شهر تاریکی را نشان می دهد ، باز کند. هر راز همیشه معنای خود را به آن متصل می کند و درک می کند که به توانایی بازیکن بستگی دارد. Mr Pumpkin 2: Walls of Kowloon چیزهای زیادی را برای تجربه و کشف شما دارد و این یک بازی عالی برای شما خواهد بود که در اوقات فراغت خود استراحت کنید.

دانلود مشخصات آموزش ها

مشخصات مود:

پول بینهایت

نسخه فول بازی یعنی همه پرداختی ها ، پرداخت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *