خانه / بازی / اکشن / دانلود بازی Suspects: Mystery Mansion

Suspects: Mystery Mansion

Suspects: Mystery Mansion
  • آپدیت
  • نسخه 1.22.1
  • اندروید 4.4
  • دسته /
  • رای: 27
  • نظر: 0
محبوبیت 88% 88%
دانلود گزارش آپدیت

اسکرین شات ها

Suspects: Mystery MansionSuspects: Mystery MansionSuspects: Mystery MansionSuspects: Mystery MansionSuspects: Mystery MansionSuspects: Mystery MansionSuspects: Mystery Mansion

Suspects: Mystery Mansion – اگر به بازی امانگ اس علاقه دارید باید بگم این بازی الهام گرفته و ایده پردازی از امانگ اس می باشد و از استودیو معروف Wildlife Studios با تعداد دانلود +10 میلیون و امتیاز 4.4 در مارکت های نظیر گوگل پلی و مایکت می باشد، هم اکنون شما کاربرای عزیز گیمی روید می توانید این بازی جذاب را به صورت دو نسخه مود و اصلی با لینک نیم بها دانلود کنید و لذت ببرید.

‏ ممکن است در طول بازی (Suspects: Mystery Mansion) با سایر بازیکنان مشورت کنید و اطلاعاتی به آن ها بدهید، اما به یاد داشته باشید که در این بازی همه مظنون هستند و ممکن است قاتل باشند. بعد از انجام تحقیقات بازی از شما سوال می کند تا در مورد قاتل رای دهید.
‏ شما می توانید این بازی را به صورت آنلاین با دوستان صمیمی خود بازی کنید یا اگر آن ها وقت ندارند، کافیست وارد بازی شده و با افرادی که نمی شناسید بازی را انجام دهید.
در حالی که سعی می کنید قتل مرموز را حل کنید، با 9 بازیکن واقعی دیگر به صورت آنلاین بازی کنید. انجام کارهای تحقیقاتی برای نزدیک شدن به یافتن هویت قاتلان. اما مراقب باشید، این کار آسانی نخواهد بود: قاتلان در میان گروه هستند و برای “کشتن” تحقیقات متوقف نمی شوند!
Suspects: Mystery Mansion
دانلود بازی Suspects: Mystery Mansion با لینک مستقیم
Show/Hide اطلاعات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات

ارسال درخواست فقط مخصوص کاربران است.

error: