خانه / بازی / دانلود بازی Ninja Hands

Ninja Hands

Ninja Hands
  • آپدیت
  • نسخه 0.3.1
  • اندروید 5.0
  • دسته /
  • قیمت رایگان
  • رای: 12
  • نظر: 0
محبوبیت 91% 91%
دانلود گزارش آپدیت

اسکرین شات ها

Ninja HandsNinja HandsNinja HandsNinja Hands

بازیکنان این فرصت را خواهند داشت تا تیم های قدرتمند نینجا را تحسین کنند و در بسیاری از بازی های سرگرم کننده شرکت کنند. این بازی با بسیاری از ویژگی‌های منحصربه‌فرد، حس جدیدی ایجاد کرده است و به بازیکنان بسیار سرگرم‌کننده می‌شود و باعث می‌شود احساس راحتی بیشتری داشته باشند. اگر می خواهید به دنیای نینجا بیایید و در نبردهای هیجان انگیز تحت کنترل خود شرکت کنید، همین حالا بپیوندید.

هنگامی که به دستان نینجا می آیند، بازیکنان می توانند آزادانه و آزادانه هر طور که دوست دارند در صفحه بازی شرکت کنند. شما می توانید با انعطاف پذیری از دستان خود برای سفارشی سازی و کنترل ارتش نینجا متناسب با استراتژی و مسیری که تعیین کرده اید استفاده کنید. هر فردی خلاقیت خود را خواهد داشت و متفاوت بازی می کند، بنابراین نتیجه برنده شدن یا نشدن به توانایی شما بستگی دارد. اگر باهوش هستید و می دانید چگونه با موقعیت های غیرمنتظره ای که بازی به ارمغان می آورد مدیریت کنید، شانس برنده شدن خواهید داشت، اما اگر نه، باید سخت کار کنید و سعی کنید چیزهای بیشتری را در اینجا یاد بگیرید.

سازنده برای بسیاری از بازیکنان تازگی به ارمغان آورده است. آنها بر روند ساخت و خلق شخصیت های نینجا شایان ستایش تمرکز کرده اند. بازیکنان بسیار علاقه مند خواهند شد و بلافاصله از همان نگاه اول عاشق این صحنه ها می شوند. نه تنها این، هر نینجا یک لباس رنگ متفاوت خواهد داشت، بازیکنان می توانند لباسی را که دوست دارند انتخاب کنند. علاوه بر این، صفحه رابط نیز بسیار واقعی و واضح توصیف شده است. جذابیت این بازی از طریق موسیقی پس زمینه پویا، ایجاد انگیزه بیشتر و غرق شدن بیشتر بازیکنان در بازی، بازیکنان را جذب می کند.

هر روز، Ninja Hands یک کار خاص را به شما می دهد و از شما می خواهد که مهلت تعیین شده را تکمیل کنید. بنابراین، شما باید فعالانه تمام کارکردهای ضروری را که به شما داده شده است، کشف، یاد بگیرید و انجام دهید. بازیکن عالی باشید همیشه وظیفه خود را انجام دهید. نه تنها این، پس از اتمام، هدایای هیجان انگیز و معنادار بیشتری از برنامه دریافت خواهید کرد. در مسابقات بعدی بسیار به شما کمک خواهد کرد.

Ninja Hands
دانلود بازی Ninja Hands با لینک نیم بها
Show/Hide اطلاعات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات

ارسال درخواست فقط مخصوص کاربران است.

error: