خانه / بازی / دانلود بازی Ski Resort: Idle Snow Tycoon

Ski Resort: Idle Snow Tycoon

Ski Resort: Idle Snow Tycoon
  • آپدیت
  • نسخه 1.1.7
  • اندروید 5.1
  • دسته /
  • قیمت رایگان
  • رای: 7
  • نظر: 0
محبوبیت 57% 57%
دانلود گزارش آپدیت

اسکرین شات ها

Ski Resort: Idle Snow TycoonSki Resort: Idle Snow TycoonSki Resort: Idle Snow TycoonSki Resort: Idle Snow Tycoon

بازی Ski Resort: Idle Snow Tycoon با بیش از 100 هزار نصب فعال در گوگل پلی یکی از بهترین بازی ها در سبک شبیه سازی و استراتژی می باشد، وبسایت گیمیروید با انتشار نسخه مود سعی کرده است که شما لذت بیشتری را از این بازی جذاب تجربه کنید.

بازی Ski Resort: Idle Snow Tycoon که توسط شرکت GGDS – Idle Tycoon Games طراحی و تولید شده است یکی از برترین بازی های سبک ایدله و مدیرتی است. در این بازی شما به عنوان مدیر مجموعه پیست اکسی باید به تمام امور پیست خود مدیریت کنید تا بتوانید پیست بزرگتر و در نهایت درامد بیشتری داشته باشید. پارکینگ ها و باجه های فروش بلیط خود را ارتقا دهید تا مراجعه کنندگان بیشتری بتوانند به پیست شما  مراجعه کنند و در نهایت درامد خود را افزایش داده باشید و به یک میلیاردر تمام عیار تبدیل شوید. میلیاردر شدن در این بازی بسیار آسان اما زمان بر است.

بازی های سبک ایدله همانند Fruit War: Idle Defense Game و Idle Mechanics Manager بازی هایی هستند که شما باید به تدریج در آنها با مدیریت صحیح کسب درامد کنید و در نهایت با ارتقا ابزار های خود، درآمد خود را چندین برابر کنید و مجموعه خود را بزرگ و بزرگتر کنید. Ski Resort: Idle Snow Tycoon نیز دقیقا به این سبک طارحی شده است.

از آنجایی که سبک این بازی مدیریتی است و نقش شما مدیر پیست اسکی است باید بتوانید با ارتقا دادن ابزار ها و وسایل خود درامد خود را افزایش دهید. با افزایش درامد خود پیست اسکی خود را بزرگتر کنید و امکانات آن را بیشتر و به سطوح بالاتر ارتقا دهید تا در نهایت افراد بیشتری به پیست شما مراجعه کنند و باز هم سود بیشتری کسب کنید. البته کسب سرمایه و ارتقا وسایل های پیست آنقدر هم ساده و شیک نیست که بالا توضیح دادیم.

Ski Resort: Idle Snow Tycoon
دانلود بازی Ski Resort: Idle Snow Tycoon با لینک مستقیم
Show/Hide اطلاعات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات

ارسال درخواست فقط مخصوص کاربران است.

error: