خانه / بازی / دانلود بازی Transit King Tycoon: Transport

Transit King Tycoon: Transport

Transit King Tycoon: Transport
  • آپدیت
  • نسخه 5.22
  • اندروید 5.1
  • دسته /
  • قیمت رایگان
  • رای: 3
  • نظر: 2
محبوبیت 100% 100%
دانلود گزارش آپدیت

اسکرین شات ها

Transit King Tycoon: TransportTransit King Tycoon: TransportTransit King Tycoon: TransportTransit King Tycoon: Transport

Transit King Tycoon: Transport – پادشاه ترانزیت عنوان یک بازی جالب و خوش ساخت از دسته بازی های شبیه سازی استودیو BON Games میباشد که امروز شما شاهد آخرین آپدیت عرضه شده این بازی همراه یک نسخه مود شده میباشید که قصد معرفی این بازی با زبان شیرین فارسی داریم. پس در ادامه همراه وبسایت محبوب گیمی روید باشید. این بازی همانطور که سازنده اش ادعا میکند یک بازی باربری کامیونی و سبک ساختمانی و اقتصادی میباشد شما باید فکر و هوش خود را برای ساخت یک برنامه ریزی دقیق بکار ببرید تا بتوانید یک شهر بسازید و به یک سرمایه دار غول تبدیل شوید!  این فقط یک بازی سرمایه دار راه آهن یا بندر دریایی نیست. در این بازی سرمایه دار چند نفره، شما یک مدیر حمل و نقل می شوید و شهری را برای راه اندازی یک تجارت با کامیون و کشتی سازی می سازید. استراتژی خود را ایجاد کنید، تدارکات خود را بهینه کنید و تجارت کامیون خود را به یک انحصار تبدیل کنید. اگر عاشق بازی‌های مدیریت منابع کلاسیک یا بازی‌های تجاری هستید،  Transit King Tycoon: Transport را دوست خواهید داشت.

 یک شهر بسازید، بندر دریایی را ارتقا دهید و جزیره خود را با صدها دارایی سه بعدی با کیفیت بالا سفارشی کنید. بازی های مدیریتی خود را بهینه کنید و تولید خود را با شروع به ساخت شهر از ابتدا به صورت خودکار انجام دهید. در بازی های تجاری شهرسازی راه های بی نهایت وجود دارد! رشد شهرها را تماشا کنید زیرا کامیون‌ها کالاها را به بندر و شهرها حمل می‌کنند. کامیون های کمیاب را باز کنید، کشتی ها و کامیون های خود را ارتقا دهید و از تقویت کننده های ویژه استفاده کنید تا به یک سرمایه دار برتر شهر تبدیل شوید! بهترین شرکت کامیون را بسازید همانطور که تجارت خود را توسعه می دهید، باید لجستیک خود را بهینه کنید. در نهایت، شهرها خواستار تحویل های چالش برانگیز و پیچیده تر خواهند بود. کارخانه های تولید صنایع دستی را برای پاسخگویی به تقاضا و به حداکثر رساندن سود شرکت کامیون خود بسازید. بازی های حمل و نقل و مدیریت منابع خود را به چالش بکشید زیرا در راه رسیدن به 1% برتر در تابلوهای امتیازات محلی یا جهانی از حریفان پیشی می گیرید! در رویدادها و ماموریت های جدید که به طور منظم به روز می شوند رقابت کنید و وظایف خود را در یک مهلت تکمیل کنید تا جوایز ویژه دریافت کنید.

Transit King Tycoon: Transport
دانلود بازی Transit King Tycoon: Transport با لینک مستقیم
Show/Hide اطلاعات
  1. مود خوبیه ممنون از سایت خویتون لطفا بازی خروس جنگی و تاس و تخت که هر دو ایرانی هستن را هم مود کنید با تشکر❤❤❤

    1. سپاس از همراهی شما، درخواست های شما به تیم پشتیبانی ارسال خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات

ارسال درخواست فقط مخصوص کاربران است.

error: