خانه / بازی / دانلود بازی Left to Survive: zombie games

Left to Survive: survival game

Left to Survive: survival game
  • آپدیت
  • نسخه 5.7.0
  • اندروید 5.0
  • دسته /
  • قیمت رایگان
  • رای: 24
  • نظر: 0
محبوبیت 95% 95%
دانلود گزارش آپدیت

اسکرین شات ها

Left to Survive: survival gameLeft to Survive: survival gameLeft to Survive: survival gameLeft to Survive: survival game

Left to Survive: zombie games – زنده ماندن : بازی زامبی عنوانی است که استودیو UPWAKE.ME آن را معرفی میکند و در سبک های اکشن و شوتر و در محوریت زامبی ساخته است که امروزه طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است. Left to Survive: zombie games به شما امکان می‌دهد با قابل‌توجه‌ترین حذف زامبی‌ها در جهان سرگرم شوید. بازیکنان به ماجراجویی‌های بزرگ می‌روند و از فرصت‌ها برای کسب پیروزی نهایت استفاده را می‌برند! بازیی که با درخواست زیاد شما علاقه مندان اینبار در سایت گیمی روید قرار گرفته است و با تجربیات و تست های ما قرار است این بازی را به صورت اختصاصی بررسی نماییم و آن را به شما گیمر های علاقه مند معرفی نماییم و در آخر آخرین نسخه اش را همراه با یک نسخه مود شده ویژه در اختیارتان قرار بدهیم! پس برای ادامه همراه گیمی روید باشید. آیا می بینید که جهان در یک جنگ ویرانگر غرق شده است؟ این بخش بزرگی است که زندگی بسیاری از مردم را تحت تأثیر قرار می دهد و Left to Survive: zombie games واقع بینانه ترین راه را بازسازی می کند. این یک بازی اکشن معمولی نیست و بازیکنان ماجراجویی های تاریخی بیشتری خواهند داشت. این بازی با بسیاری از جنبه های منحصر به فرد برگزار می شود تا بتوانید پتانسیل کامل خود را نشان دهید. به طور خاص، یک تیم قوی برای غلبه بر این جنگ های خونین تشکیل دهید. به نظر می رسد دنیا دیوانه می شود زیرا زامبی های زیادی در حال خشم هستند و در تلاش هستند تا بشریت را تحت کنترل خود درآورند. یک جنگ در شرف وقوع است و این ما هستیم که باید از رشد آن ویروس ها هراسان باشیم. اما اگر مستقیماً برای مبارزه بایستیم، می ترسیم که روزی نه چندان دور زمین نابود شود. زندگی ما اکنون بسیار شکننده و بدون شادی است. شما فردی صلح طلب هستید، بنابراین اولین کاری که انجام می دهید این است که یک تیم قوی بسازید.

در ترکیب، شخصیت ها و قهرمانان با توانایی نهایی تیراندازی حضور خواهند داشت تا بتوانند عمیق ترین تیراندازی را انجام دهند. Left to Survive: zombie games همیشه در جمع آوری قهرمانان بزرگ برای به ارمغان آوردن یک پیروزی دیدنی از شما حمایت می کند. به طور خاص، قدرت هم تیمی های جدید می تواند باعث پیروزی و قهرمان در سرزمین نجیب شود. این مبارزه قول می دهد بسیار شدید باشد و با موقعیت های غیرمنتظره زیادی رخ می دهد. اکنون دیدید که شدت جهان به تدریج در حال افزایش است زیرا زامبی ها بسیار بزرگ و بسیار قوی هستند. فشار آنقدر زیاد است که عقب نشینی و تبدیل این قیام به یک شکست ناگوار برای ما آسان خواهد بود. با این حال، Left to Survive: zombie games به شما یک دسته اسلحه برای حمایت از شما می دهد تا بتوانید به آن زامبی های مرگبار شلیک کنید. مرحله تک تیرانداز ماهرانه تأثیر زیادی بر این جنگ گذاشته است. بازیکنان با دوستان خود ترکیب می شوند تا در این نبرد بزرگ با یکدیگر همکاری کنند. به طور خاص، شما همچنین باید موقعیت را درک کنید، همیشه در حالت بارگذاری، آماده باشید تا بتوانید مقاومت کنید. این جنگ مستلزم آن است که از مهارت های تیراندازی خود، همراه با قدرت های پشتیبانی، برای ایجاد پیروزی استفاده کنید. از وسایل نقلیه مدرن مانند اتومبیل های رادارگریز یا حتی هلیکوپترهای بدون سرنشین برای رسیدن به مناطق خطرناک استفاده کنید. شما باید از پشتیبانی انسانی اضافی برای از بین بردن همه آن زامبی ها در این مناطق استفاده کنید. به طور خاص، شما باید سیستم سلاح را ارتقا دهید، ابزارهای مدرن، زیرا اینها ضروری هستند و شما را در نبرد طولانی دنبال می کنند. از همه نوع نقشه ها برای کمک به کج کردن این جنگ به نفع ما استفاده کامل کنید. بازیکنان همچنین باید تا انتها بجنگند و تا زمانی که دیگر سایه‌های زامبی ظاهر نشود بجنگند.

بازیکنان همچنین باید نظرات خود را بیان کنند و نظرات عینی خود را برای مبارزه با یکدیگر بیان کنند. علاوه بر این، اگر انرژی و قدرت زیادی هم داشته باشید، بتوانید با قدرت مخرب زیادی با زامبی ها مبارزه کنید، کمک می کند. هر جنگی به پایان خواهد رسید و شما باید از همان ابتدا تعیین کنید که باید در تمام این بازی ها پیروز شوید. فقط پیروزی می تواند صلح و خوشبختی را به این دنیا بیاورد. در این تیراندازی اکشن حماسی باید تمام شجاعت خود را جمع کنید، خود را تا دندان مسلح کنید و با ارتش زامبی های تشنه به خون و همچنین گروه های دشمن مقابله کنید. آرام نشوید، بسیار مراقب باشید و همیشه برای نبرد آماده باشید. در بازی شما یک هدف دشوار دارید – زنده ماندن در این دنیای وحشتناک و خطرناک پسا آخرالزمانی! یک پناهگاه امن بسازید که در آن زامبی ها نتوانند شما را بگیرند، آن را تجهیز کنید، بازماندگان را نجات دهید و آنها را به مکانی امن تحویل دهید. شما تعداد زیادی سلاح با قدرت شلیک کر کننده در زرادخانه خود خواهید داشت و همچنین می توانید با استفاده از هلیکوپتر، پایگاه های دشمن را نابود کرده و منابع لازم را استخراج کنید. در نبرد با دیگر بازیکنان در هر دو حالت تک نفره و چند نفره دست خود را امتحان کنید. با رئیس‌های زامبی‌هایی که حیله‌گر، چابک هستند، می‌توانند بپرند، لباس پلیس بپوشند و همچنین با انتشار گاز سمی منفجر شوند، مقابله کنید!

Left to Survive: survival game
دانلود بازی Left to Survive: survival game با لینک مستقیم
Show/Hide اطلاعات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات

ارسال درخواست فقط مخصوص کاربران است.

error: