خانه / بازی / دانلود بازی Storyngton Hall: Match 3 games

Storyngton Hall: Match 3 games

Storyngton Hall: Match 3 games
  • آپدیت
  • نسخه 76.4.0
  • اندروید 5.1
  • دسته /
  • قیمت رایگان
  • رای: 1
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%
دانلود گزارش آپدیت

اسکرین شات ها

Storyngton Hall: Match 3 gamesStoryngton Hall: Match 3 gamesStoryngton Hall: Match 3 gamesStoryngton Hall: Match 3 games

Storyngton Hall: Match 3 games – استورینگتون هال: مسابقه 3 بازی یک بازی خوش ساخت و داستانی در سبک پازلی از استودیو UPWAKE.ME برای اندروید میباشد که امروز در سایت گیمی روید قصد معرفی اش را داریم تا بار دیگر شما علاقه مندانی که درخواست بازی های پازلی میکنید را به وجد بیاوریم! با Storyngton Hall: Match 3 games، به خانواده گرین کمک می‌کنید تا ویلا را از دوره اخیر بازسازی کنند تا مهمانی ترتیب دهند تا قلب واقعی لیدی جین را پیدا کنند. پازل های سخت مسابقه 3 را شکست دهید و ساختمان قدیمی را به یک عمارت باغ مجلل تبدیل کنید. پس اگر عکس هایی از بازی را تماشا کردید ، میتوانید برای آشناییت بیشتر بازی همراه ما باشید. این بار، BIT.GAMES به تسخیر بازیکنان با بازی های پازلی جالب مسابقه 3 ادامه می دهد. آخرین محصول این ناشر استورینگتون هال نام دارد. در اینجا، شما یک فضای رنسانس با اربابان، خانم ها، عمارت های مجلل، و پازل های چالش برانگیز اعتیاد آور را تجربه خواهید کرد. عمارت خانواده گرین فوق‌العاده بود، اما اکنون بیش از حد قدیمی است و گرد و غبار و تار عنکبوت آن را شلوغ‌تر از همیشه کرده است. بنابراین، بیایید از هم اکنون تمیز کردن را شروع کنیم.Storyngton Hall: Match 3 games داستان را زمانی آغاز می کند که خانواده گرین تصمیم گرفتند برای زندگی در یک عمارت بزرگ از دوره Recency برگردند. اگرچه ویلا فوق العاده بنا شده است، اما نمی تواند از زوال زمان جلوگیری کند. خانم گرین، فردی که همیشه عاشق شلوغی و مهمانی است، تصمیم گرفت عمارت را بازسازی کند تا مردم شهر را برای شرکت در مهمانی دعوت کند. از طریق مهمانی، او همچنین می خواهد برای دخترش یک معشوقه عالی پیدا کند. بانوی خانواده گرین به نام جین فردی است که دوست دارد رمان های عاشقانه بنویسد و می خواهد با مرد رویاهایش آشنا شود. در همین حال، آقای گرین فقط می خواهد خانه را بازسازی کند تا استراحت کند. شما کسی خواهید بود که به خانواده گرین کمک می کنید تا به رویاهای خود دست یابند.

با این حال، در روند بازسازی این عمارت مجلل، با نقشه های شیطانی Lady Wroth برای خرابکاری در کار خود مواجه خواهید شد. برای بازسازی باغ و عمارت، باید از یک پازل match-3 عبور کنید تا قفل هر منطقه را باز کنید. اگر بازی هایی مانند Candy Crush Saga یا Matchingson Mansion را انجام داده اید، فتح Storyngton Hall بسیار آسان خواهد بود. در هر صفحه بازی، تعداد مشخصی حرکت به شما داده می شود. حداقل سه سلول یکسان را که یک ردیف افقی یا عمودی تشکیل می دهند به هم بپیوندید تا آنها را حذف کنید. تطبیق 4 تا 5 کاشی یکسان ویژگی های خاصی را ایجاد می کند که به بازیکن اجازه می دهد بیش از یک کاشی را در یک زمان نابود کند. سطوح پیشرفت با امتیاز بالا به شما امکان می دهد قفل اتاق ها را از اتاق خواب، آشپزخانه، اتاق نشیمن و باغ باز کنید. و سپس، می توانید آن را به سبک دلخواه خود تمیز کرده و دوباره طراحی کنید. عمارت سبز پس از اصلاحات شما به تدریج به اوج خود باز خواهد گشت. این بازی به شما این امکان را می‌دهد که از میان کوچک‌ترین اشیاء مانند چراغ‌های تزئینی، فرش، پرده، رنگ کاغذ دیواری و… استفاده کنید که علاوه بر این، می‌توانید خلاقیت خود را با باغ‌های بزرگ با گل‌های فراوان، درختان تزیینی چشم‌نواز آزاد کنید. داستان Storyngton Hall: Match 3 games به تدریج از طریق دیالوگ های شخصیت اصلی و دیگر شخصیت های NPC آشکار می شود. می توانید انتخاب کنید که این مکالمات را نادیده بگیرید. با این حال، من این کار را توصیه نمی کنم زیرا رویدادهای زیادی رخ می دهد و شما نمی دانید که در بازی چه می گذرد. اگرچه گیم پلی بازی در مقایسه با بازی های هم سبک چندان خلاقانه نیست، اما Storyngton Hall: Match 3 games همچنان به لطف گرافیک سه بعدی زیبا با تزئینات رنسانس امتیاز کسب می کند. این بازی برای زمان های بیکاری در آخر هفته ها مناسب است.

Storyngton Hall: Match 3 games
دانلود بازی Storyngton Hall: Match 3 games با لینک نیم بها
Show/Hide اطلاعات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات

ارسال درخواست فقط مخصوص کاربران است.

error: