درباره ما

با احترام، تیم تخصصی و مودینگ وب سایت گیمی روید با افتخار شبانه روز در خدمت شما علاقه مندان به دنیای بازی و سرگرمی می باشد. هم اکنون وب سایت گیمی روید قصد دارد با همکاری دو تیم حرفه ای گیم مود و بازی بازان یکی از وب سایت های برتر ایرانی در زمینه مودینگ باشد، فعالیت این سایت از بهار سال 1401 شروع شده است و تا بدین لحظه بازدید و بازدیدکنندگان بالایی رو به خودت جذب کرده است. هدف وب سایت گیمی روید توسعه بازی های ایرانی و خارجی در قالب دو نسخه مود و اصلی می باشد هرچند با وجود محدودیت هایی مانع پیشرفت بالای این سایت شده است اما عوامل تیم 24 ساعته درحال توسعه و پست گذاری می باشند، خوشحال می شویم شما کاربران همیشگی گیمی روید در این راه دشوار و طولانی کنار ما باشید تا بتوانیم بهترین هارو در اختیارتون بگذاریم.

داستان ما

خرداد 1400

قبل از ساخت سایت گیمی روید، در تلگرام با رباتی به اسم گیم مودینگ فعالیت میکردیم که با اداره دو چنل گیم مود و بازی بازان صورت میگرفت اما پس از مدتی این ربات از کار افتاد و ضربه شدیدی به چنل های ما زد که سر انجام به این نتیجه رسیدیم سایتی به اسم گیمی روید رو افتتاح کنیم.

فروردین 1401

با گذشت زمان زیاد و تلاش های بی وقفه، وبسایت گیمی روید راه اندازی شد و شروع به فعالیت کردیم. آمار کاربران و بازدید ها روز به روز بیشتر و بیشتر میشد و ما رو به پیشرفت بودیم. در واقع ما اولین سایتی بودیم که بازی های ایرانی رو به صورت مود شده و رایگان در اختیار کاربران قرار میداد اما...

شهریور 1401

در تاریخ 30 شهریور 1401 وبسایت گیمی روید با دامین GameeRoid.ir به دلیل نامعلومی فیلتر شد..! در اون زمان اینتزنت ها به شدت ضعیف شده بود و سایت ما با فیلترشکن هم بالا نمی اومد. این وضعیت حس ناامیدی به تیم ما میداد که در اخر مجبور شدیم فعالیت رو برای مدتی تعطیل کنیم.

آذر 1401

در تاریخ 13 آذر 1401 سایت گیمی روید بار دیگر شروع به فعالیت کرد اما با دامین دیگری به نشانی GameeRoid.com ، آمار کاربران و بازدید مثل قبل نبود و بسیار نسبت به قبل ضعیف تر و کمتر شده بود اما تیم گیمی روید ناامید نشد و به فعالیت خود ادامه داد.

فروردین 1402

در فروردین 1402 ربات گیمی روید دانلودر رو معرفی کردیم که به شما قابلیت دانلود بازی های وبسایت رو از طریق تلگرام میداد، با معرفی این ربات تعداد کاربران و بازدید ها داشت به روال سابق بر میگشت و بسیاری از مشکلات دیگه هم برطرف شد.

مرداد 1402

در مرداد 1402 ورژن دوم گیمی روید آغاز شد، با شروع شدن ورژن دوم گیمی روید وبسایت ما ظاهری جدید به خودش گرفت و فعالیت ما چند برابر نسبت به قبل بیشتر و بیشتر شد، بزودی قابلیت های خفن و جذاب تری در انتظار شما گیمی رویدی های عزیز هستش، از تمام حمایت هاتون از صمیم قبل متشکریم.

رسالت گیمیروید

اگر به پست نویسی در سایت علاقه مندید و یا میخواید عضوی از خانواده بزرگ گیمیروید شوید، با افتخار منتظر شما هستیم تا بستری بزرگتر و قوی تری رو برای کاربران عزیز رقم بزنیم. هدف ما کیفیت بالا و بروز بودن بازی ها و برنامه ها در سایت هستش لذا اگر در زمینه های پست نویسی، وبلاگ، آپدیت کردن و ... تخصص دارید می توانید به تیم ما ملحق شوید تا در این راه دشوار به ما کمک کرده باشید.