خانه / اخبار / اخبار بازی / تایید انتشار بازی GoldenEye 007 برای ایکس باکس و نینتندو سوییچ

تایید انتشار بازی GoldenEye 007 برای ایکس باکس و نینتندو سوییچ

دقایقی پیش شرکت Rare از انتشار بازی GoldenEye 007 برای کنسول‌های ایکس باکس و نینتندو سوییچ خبر داد که نسخه ایکس باکس قرار است یک ریمستر باشد. از مدت‌ها پیش اخبار متفاوتی در رابطه با احتمال انتشار GoldenEye 007 برای پلتفرم‌های مدرن به گوش می‌رسید و بالاخره امروز، شاهد اخباری رسمی در این مورد هستیم….

دقایقی پیش شرکت Rare از انتشار بازی GoldenEye 007 برای کنسول‌های ایکس باکس و نینتندو سوییچ خبر داد که نسخه ایکس باکس قرار است یک ریمستر باشد.

از مدت‌ها پیش اخبار متفاوتی در رابطه با احتمال انتشار GoldenEye 007 برای پلتفرم‌های مدرن به گوش می‌رسید و بالاخره امروز، شاهد اخباری رسمی در این مورد هستیم. ابتدا در جریان رویداد امروز نینتندو دایرکت، مشخص شد که نسخه نینتندو 64 این بازی قرار است به‌زودی برای نینتندو سوییچ در دسترس قرار بگیرد و از قابلیت‌هایی مثل امکان بازی آنلاین پشتیبانی خواهد کرد.

در ادامه استودیو Rare با انتشار یک توییت، اعلام کرد که یک نسخه بهبود‌یافته از GoldenEye 007 قرار است به‌زودی برای کنسول‌های ایکس باکس منتشر شود که ازطریق سرویس گیم‌ پس هم در دسترس خواهد بود. در این توییت اشاره شده که این نسخه از بازی به شکلی وفادارانه به نسخه اصلی برای کنسول‌های ایکس باکس بهبود یافته و ضمن پشتیبانی از اچیومنت‌ها، قرار است از رزولوشن 4K و نرخ فریم روان‌تر، حتی در حالت اسپلیت اسکرین، پشتیبانی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *