خانه / اخبار / Avalanche Software / فعلا برنامه‌ای برای ساخت بسته الحاقی Hogwarts Legacy وجود ندارد

فعلا برنامه‌ای برای ساخت بسته الحاقی Hogwarts Legacy وجود ندارد

استودیو Avalanche Software ظاهرا فعلا هیچ برنامه‌ای برای ساخت بسته الحاقی برای بازی Hogwarts Legacy ندارد.   «آلن تیو»، کارگردان بازی، طی مصاحبه‌ای در جریان IGN Fan Fest، ادعا کرد که تیم توسعه‌دهنده بازی آنقدر روی انتشار بازی متمرکز شده بوده‌اند که هنوز هیچ صحبتی درباره توسعه محتوای پس از انتشار برای آن نشده است. او گفت: ما واقعا روی […]

استودیو Avalanche Software ظاهرا فعلا هیچ برنامه‌ای برای ساخت بسته الحاقی برای بازی Hogwarts Legacy ندارد.

 

«آلن تیو»، کارگردان بازی، طی مصاحبه‌ای در جریان IGN Fan Fest، ادعا کرد که تیم توسعه‌دهنده بازی آنقدر روی انتشار بازی متمرکز شده بوده‌اند که هنوز هیچ صحبتی درباره توسعه محتوای پس از انتشار برای آن نشده است. او گفت:

ما واقعا روی انتشار Hogwarts Legacy متمرکز شده بودیم. بنابراین در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای DLC آن وجود ندارد.

 

بازی هاگوارتز لگسی

 

Hogwarts Legacy اوایل ماه فوریه منتشر شد و تاکنون روی تمام پلتفرم‌ها یک پچ پس از انتشار دریافت کرده است. بازی همچنین دارای محتوای اضافی در قابل یک کوئست انحصاری پلی استیشن است که فقط بازیکنان PS5 می‌توانند آن را تجربه کنند.

هفته گذشته گفته شده بود که فروش Hogwarts Legacy در بازار بازی‌های فیزیکی بریتانیا از آمار فروش Elden Ring نیز پیشی گرفته است. در این گزارش همچنین گفته شده بود که فروش دیجیتالی بازی در هفته اول، در اروپا ۵۶ درصد بیشتر از Elden Ring بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط با پست جاری