خانه / اخبار / اخبار بازی / The Division Resurgence این پائیز برای پلتفرم موبایل عرضه می‌شود

The Division Resurgence این پائیز برای پلتفرم موبایل عرضه می‌شود

The Division Resurgence – اسپین‌آف موبایلی سری شوتر محبوب Ubisoft یعنی The Division Resurgence با هدف آوردن گیم‌پلی کنسولی به پلتفرم موبایل طراحی شده و پائیز امسال برای این پلتفرم عرضه می‌شود که میتوانید برای دانلودش به صفحه مخصوصش در سایت گیمی روید نیز مراجعه نمایید. The Division در جریان سال جاری برای پلتفرم موبایل […]

The Division Resurgence – اسپین‌آف موبایلی سری شوتر محبوب Ubisoft یعنی The Division Resurgence با هدف آوردن گیم‌پلی کنسولی به پلتفرم موبایل طراحی شده و پائیز امسال برای این پلتفرم عرضه می‌شود که میتوانید برای دانلودش به صفحه مخصوصش در سایت گیمی روید نیز مراجعه نمایید.

The Division در جریان سال جاری برای پلتفرم موبایل عرضه خواهد شد. در جریان رویداد Ubisoft Forward Event، این شرکت تایید کرد که این بازی، اسپین‌آف موبایلی سری TheDivision، در پائیز سال ۲۰۲۳ عرضه خواهد شد. شما در ادامه می‌توانید تریلر جدید منتشر شده از بازی را هم مشاهده کنید:

 

همانند نسخه‌های قبلی این سری، این بازی هم در نیویورک جریان دارد. نیویورکی که پس از شیوع یک ویروس مهندسی شده به نام dollar flu وارد بحران شده است. هم‌چنین همانند آن بازی‌ها، این اسپین‌آف موبایلی هم قرار است ترکیبی از یک بازی جهان باز و یک تجربه چندنفره باشد. Ubisoft این بازی را “یک تجربه MMO واقعی” خوانده است.

بازی The Divsion Resurgence چند وقتی را در دست توسعه بوده است. این بازی اولین بار در سال ۲۰۲۱ معرفی شد و نام آن هم تنها سال گذشته مشخص شد. Resurgence تنها بازی در دست توسعه The Division هم نیست و یک اسپین‌آف رایگان برای کنسول و PC به نام Heartland هم در دست توسعه قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *