خانه / بازی / دانلود بازی Dev Tycoon Inc: Idle Simulator

Dev Tycoon Inc: Idle Simulator

Dev Tycoon Inc: Idle Simulator
  • آپدیت
  • نسخه 2.8.11
  • اندروید 5.1
  • دسته /
  • قیمت رایگان
  • رای: 3
  • نظر: 0
محبوبیت 66% 66%
دانلود گزارش آپدیت

اسکرین شات ها

Dev Tycoon Inc: Idle SimulatorDev Tycoon Inc: Idle SimulatorDev Tycoon Inc: Idle SimulatorDev Tycoon Inc: Idle Simulator

Dev Tycoon Inc: Idle Simulator – نام یک بازی خوش ساخت و جالب از دسته بازی های شبیه سازی و مدریتی که استودیو MeedLight سازنده این عنوان است ، امروز آپدیت جدیدی برای بازی اش عرضه کرده است و ماهم مثل همیشه بلافاصله پس از مشاهده شروع به بررسی و تست این بازی کردیم و تصمیم گرفتیم که این بازی را در سایت محبوب و نام زیبای گیمی روید قرار بدهیم که متوجه یکی از درخواست های شما گیمر ها عزیز شده ایم که این بازی را درخواست کرده بودید و دیگر آماده انتشار در سایت بودیم و هم اکنون شما شاهد معرفی و بررسی این بازی برای اولین بار در ایران هستید که اگر عکس هایی از بازی را مشاهده کردید و قصد دارید این بازی را تجربه کنید باید بگوییم اول همراه گیمی روید باشید تا بیشتر با این بازی آشنا شویم. آیا می خواهید رویای کارآفرینی خود را محقق کنید؟ آن را در Dev Tycoon Inc: Idle Simulator آزمایش کنید. این بازی متعلق به ژانر شبیه سازی بسیار واقعی ماموریت های راه اندازی است. بازیکنان با دستان خالی شروع می کنند و باید همه این کارها را خودشان انجام دهند. زمینه های زیادی وجود دارد که می توانید برای راه اندازی یک کسب و کار انتخاب کنید. در حال حاضر، صنعت فناوری داغ ترین صنعت است و وعده می دهد که منبع درآمد زیادی را به ارمغان بیاورد. مدت زیادی پس از شروع یک کسب و کار، اولین محصولات شما پشتیبانی دریافت می کنند. به زودی دفتر خود، شرکت خود را خواهید داشت. کارمندان بیشتری استخدام کنید و تیمی تشکیل دهید که محصولات نوآورانه تری تولید کند. از تلاش نترسید، خلاقیت خود را آزاد کنید. بازیکنان حرفه خود را به تنهایی آغاز خواهند کرد. به عنوان یک دانشجوی فناوری، شما همیشه اشتیاق داشته اید که تلاش خود را در ایجاد وب سایت، برنامه، بازی و غیره انجام دهید. Dev Tycoon Inc: Idle Simulator شما را راهنمایی می کند که چگونه این کار را انجام دهید.

با این حال، وابستگی اصلی به تلاش های بازیکن باقی می ماند. شما باید خطوط کد را خودتان رمزگشایی کنید، نحوه اجرای یک برنامه را بدانید. به تدریج مهارت ها را بهبود بخشید، تجربه را جمع آوری کنید. با رسیدن به یک سطح مشخص، کاربران می توانند اولین محصولی را که در بازار عرضه می کنند انتخاب کنند. بسیاری از ژانرهای بازی یا برنامه ها دارای تم های زیادی هستند که می توانید از بین آنها انتخاب کنید. در ابتدا، زمانی که برنامه نویسی و طراحی بازی ها را شروع می کنید، آن را درست در اتاق نشیمن خود انجام می دهید. اما بعداً وقتی به اتاقی برای قرار دادن یک سرور بزرگتر نیاز دارید، آن را در گاراژ قرار می دهید. این پایان کار نیست زیرا بازیکنان هنوز فرصت پیشرفت بیشتر دارند. تا زمانی که دفتری از خودتان اجاره نکرده باشید. اتاق های خود، مبلمان شرکت را به صورت دستی مرتب کنید. شما باید محل کار مناسبی برای حفظ کارمندان خود فراهم کنید. یک محیط اداری سالم ایجاد کنید. در بازی Dev Tycoon Inc: Idle Simulator به عنوان یک رهبر، باید کارکنان خود را در مسیر درست هدایت کنید. انتخاب ورودی کار بسیار مهمی است. پست های شغلی خالی را ارسال کنید و تعداد زیادی رزومه دریافت کنید. مانند یک صاحب کسب و کار واقعی، باید اطلاعات هر فرد را بخوانید تا بدانید که آیا آنها برای موقعیتی که برای آن استخدام می کنید مناسب هستند یا خیر؟ سپس تصمیم گرفت آنها را بگیرد و تیم را تشکیل دهد. هنگام کار در گروه های بزرگ، بازیکنان محصولات با کیفیت بهتری را ارائه می کنند. از آنجا، مشتریان زیادی را جذب کنید و درآمد زیادی به ارمغان بیاورید.

Dev Tycoon Inc: Idle Simulator
دانلود بازی Dev Tycoon Inc: Idle Simulator با لینک مستقیم
Show/Hide اطلاعات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات

ارسال درخواست فقط مخصوص کاربران است.

error: