خانه / بازی / دانلود بازی Drive Zone: Car Game & Parking

Drive Zone: Car Game & Parking

Drive Zone: Car Game & Parking
  • رای: 14
  • نظر: 2
محبوبیت 78% 78%
دانلود گزارش آپدیت

اسکرین شات ها

Drive Zone: Car Game & ParkingDrive Zone: Car Game & ParkingDrive Zone: Car Game & ParkingDrive Zone: Car Game & Parking

Drive Zone: Car Game & Parking – منطقه رانندگی: بازی ماشین و پارکینگ عنوان بازیی است که در سبک بازی های مسابقه ای و رانندگی عرضه شده است و توسط استودیو خلاق Jet Games FZ-LLC برای اندروید ساخته شده است که امروز به درخواست شما گیمر های علاقه مند قصد داریم تا این بازی را برای شما سروران معرفی نماییم و آخرین نسخه این بازی را برای دانلود در دسترس قرار بدهیم ، پس در ادامه همراه گیمی روید باشید. رانندگی به خودی خود یک فعالیت هیجان انگیز است و بسیاری از مردم آنقدر از آن لذت می برند که می خواهند به انجام آن ادامه دهند و مهارت های خود را ارتقا دهند. این امر به ویژه برای رانندگان بی تجربه صادق است. حتی پس از دسترسی عموم به Drive Zone: Car Game & Parking، همچنان تجربیات ناخوشایندی در ارتباط با رانندگی خودرو وجود خواهد داشت. نه تنها این، بلکه زمین از یک مکان به مکان دیگر بسیار متفاوت خواهد بود. اگر کنترل رایانه خود را به دست بگیرید و راه را پیش ببرید، شما و دوستانتان می توانید سفری هیجان انگیز را در دنیای وسیع دیجیتال آغاز کنید. شرکت‌کنندگان می‌توانند با سایر بازیکنانی که این بازی را انجام می‌دهند استراحت کنند و از آن لذت ببرند.

لذت بخش ترین جنبه مسابقات اتومبیل رانی، رقابت با مهارت های دوستانتان است. شهرها، خیابان های پیچ در پیچ، بندرگاه ها، بیابان های وسیع و حتی آشیانه های متروکه تنها چند مکان هستند که می توانید از آنها دیدن کنید. هر سایتی که شما فرصت بازدید از آن را خواهید داشت به دقت برنامه ریزی شده و با بالاترین استانداردها ساخته شده است. آنها یک تجربه بازی سرگرم کننده و با ارزش را برای شرکت کنندگان فراهم می کنند. هنگامی که Drive Zone: Car Game & Parking را در دستگاه تلفن همراه خود بازی می کنید، با تصویری روبرو می شوید که تا آنجا که فناوری اجازه می دهد واقع بینانه است. برای پیشرفت در داستان و تعامل با وسایل نقلیه جدید، به کمپین بازیکن دسترسی خواهید داشت. اگر می خواهید مهارت های خود را در برابر تعداد زیادی از بازیکنان دیگر آزمایش کنید، فرصت های زیادی برای انجام آن به صورت آنلاین وجود دارد. شما می توانید مهارت های رانندگی خود را با رقابت با سایر گیمرهای آنلاین در مسابقات و شیرین کاری های مختلف به نمایش بگذارید. اکنون می توانید ظاهر، ملودی ها و اتومبیل های منحصر به فرد خود را با کمک یک ویرایشگر تنظیم ماشین کاملاً جدید ایجاد کنید.

اگر کمی خلاقیت دارید، می توانید بلافاصله از این ویرایشگر استفاده کنید. گاراژ خود را با اتومبیل ها و موتورسیکلت های دوره ها و مکان های جغرافیایی مختلف پر کنید تا یک مجموعه جهانی ایجاد کنید. از نظر خودرو، هر زمانی مناسب است. بازی ویدیویی آنلاین Drive Zone: Car Game & Parking بر لذت رانندگی با ارائه گزینش متنوعی از وسایل نقلیه سطح بالا، بزرگراه‌های وسیع، صدای موتورهای قدرتمند و فضای زیادی برای کاوش در دنیای مجازی بازیکنان، تأکید می‌کند. مکان ها و جاده ها از سراسر جهان، و همچنین قوانین رسمی مسابقه و اتومبیل از هر منطقه، به دقت مدل سازی و بازسازی شده اند! اگر چالش را بپذیرید، هدف شما این است که از مهارت های رانندگی خود برای کنترل هر چه بیشتر بازیکنان دیگر به صورت انسانی استفاده کنید. اگر از رانندگی سریع و پیچ در پیچ در مناظر زیبا لذت می برید، این بازی مسابقه ای برای شما مناسب است. شما آزاد هستید که در هر مسابقه یا فعالیتی که مورد علاقه شماست، شرکت کنید، خواه آزمون مهارت، کاسه شیرین کاری چتر، یا جعبه شنی. شما می توانید در فعالیت های مختلفی از جمله جعبه های شنی، کاسه های شیرین کاری چتر و جعبه های شنی با هم رقابت کنید. عمق بازی، که با پشتیبانی آن از انواع مختلف مسابقه افزایش یافته است، تا حد زیادی مسئول محبوبیت گسترده آن است.

Drive Zone: Car Game & Parking
دانلود بازی Drive Zone: Car Game & Parking با لینک نیم بها
Show/Hide اطلاعات
  1. چطوری پولش مد میشه؟

    1. سلام لطفا بخش اطلاعات رو مطالعه کنید. پول بینهایت شدن جزو اطلاعات نمی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات

ارسال درخواست فقط مخصوص کاربران است.

error: