خانه / بازی / دانلود بازی Bus Simulator PRO

Bus Simulator PRO

Bus Simulator PRO
  • آپدیت
  • نسخه 2.5.0
  • اندروید 6.0
  • دسته /
  • قیمت رایگان
  • رای: 45
  • نظر: 0
محبوبیت 86% 86%
دانلود گزارش آپدیت

اسکرین شات ها

Bus Simulator PROBus Simulator PROBus Simulator PROBus Simulator PRO
Bus simulator pro یکی از بهرین بازی های شبیه ساز برای اندروید است که در گوگل پلی منتشر شده شما هم اکنون میتونید این بازی جذاب رو به صورت مود شده از وبسایت گیمی روید دریاقت کنید.
برای ایجاد امپراتوری اتوبوس مربی نهایی خود در جدیدترین بازی ما که با فیزیک رانندگی فوق العاده واقع گرایانه، انتخاب های سفارشی سازی بی پایان، جهان باز بزرگ و گیم پلی اعتیادآور سرگرم کننده همراه است، آماده باشید. ویژگی های پیشرفته ‏احساس یک راننده در Bus Simulator Pro را داشته باشید که در آن هدف ما ترکیب واقع گرایی و رضایت از رانندگی یک مربی واقعی برای ایجاد پیچیده ترین شبیه ساز اتوبوس و اتوبوس شهری در تلفن همراه با پیشرفته ترین موتور فیزیک ما است.
‏با کمک پیشرفته‌ترین هوش مصنوعی ما، برای اولین بار در تلفن همراه، تجربه بازخورد زنده مسافران را در حین رانندگی دریافت خواهید کرد. ‏سفارشی‌سازی گسترده و نقشه‌های شهر جدید خودتان را در Bus simulator pro طراحی کنید تا بهترین اتوبوس مربی را با گزینه های سفارشی بی شماری از وینیل، رینگ، آبکاری و رنگ ایجاد کنید تا شبیه ساز اتوبوس شهری رویایی خود را در عرصه رانندگی ایجاد کنید. دنیای باز گسترده ای که برای آزمایش مهارت های رانندگی نهایی شما در حالت حرفه ای ایجاد شده است تجربه بازی واقعی رانندگی با اتوبوس با اتوبوس در موبایل.
‏اتمسفر واقعی ‏به لطف گرافیک بهبودیافته، چرخه روز/شب، صداهای واقعی و باکیفیت ترین عابر پیاده ما، نهایت واقع گرایی رانندگی را تجربه کنید. و سیستم ترافیک تا به امروز. ‏انتخاب گسترده از مفهومی کلاسیک تا مفهومی نمادین که توسط طراحان با استعداد ما ایجاد شده است، مورد دلخواه خود را برای رانندگی در شهر یا آزادانه برای تکمیل ماموریت‌های سطح بالا انتخاب کنید. بالا بروید و پادشاه جاده شوید.
Bus Simulator PRO
دانلود بازی Bus Simulator PRO با لینک مستقیم
Show/Hide اطلاعات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات

ارسال درخواست فقط مخصوص کاربران است.

error: